Gündem Haberleri

  Ölüm pazarlığı

  Hürriyet Haber
  20.07.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Eşiyle aralarında geçimsizlik olan 39 yaşındaki Ali Ulvi Çevik, 4 yaşındaki oğluyla 60 metre yüksekliğindeki falezlerde intihara kalkıştı. Marangoz Ali Ulvi Çevik dün öğle saatlerinde evin önünde oynamakta olan oğlu Mert'i kaçırarak falezlere çıktı. Eşi ile kayınvalidesinin kendisini evden attıklarını ve çocuğunu göstermediklerini ileri süren çılgın adam, ölüme atlamaya hazırlandı. Olayın ciddiyeti karşısında alarma geçen polis ekipleri, eş Emine Çevik, kayınvalide Erengül Demir ve Ali Ulvi Çevik'in kız kardeşi Zeynep Ünal'ı olay yerine getirdi.

  İmzalı kağıt aldı

  Uzun süre dil dökülen Çevik kararından vazgeçmeyince Emine Çevik, bir kağıda boşandıkları takdirde oğlunun babasında kalmasını kabul ettiğini yazdı ve altını imzaladı. Eşinin imzaladığı kağıdı kızkardeşinden alan Ali Ulvi Çevik, oğlunu da kucağına alarak uçurumun kenarından uzaklaştı. Çılgın adamın intihardan vazgeçmesi ile derin bir nefes alan polisler, küçük Mert'i annesine teslim etikten sonra Çevik'i gözaltına aldı.

  Oğluyla falezlerden atlayacaktı

  Oğlunu kaçırıp falezlere çıkan Ali Ulvi Çevik, 60 metrelik uçurumun önünde ölüm pazarlığı yaptı. Eşinden oğlunun kendisinde kalacağı garantisini alan çılgın koca intihardan vazgeçti. Uzun süre olayın şokunu yaşayan eş Emine Çevik (yanda) gözyaşlarını tutamadı.  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı