Gündem Haberleri

  Ölü numarası yaptı ölümden kurtuldu

  Neşet KARADAĞ (DHA)
  29.04.2004 - 01:42 | Son Güncelleme:

  Adana’da Murat Tüzüner ile 1993’te evlenen Sevil Tüzüner’in (33), ‘şiddetli geçimsizlik’ gerekçesiyle açtığı dava dün sonuçlandı ve 2 çocuk sahibi çift boşandı. Sevil Tüzüner, yakınları ile eve giderken, karşılarına boşandığı eşi Murat Tüzüner ve kayınbiraderi çıktı.

  Kayınbirader Ramazan Tüzüner, ‘Namusumuza leke sürdün’ diyerek tabancasını çekti.

  Kurşun anneye gitti

  Sevil Tüzüner kaçmaya çalışırken tabancadan çıkan kurşun annesi Türkan Erdensoy’a isabet etti. Erdensoy kanlar içinde yere yığılırken oğlu Hakan Erdensoy ile yakınları da Ramazan Tüzüner’e saldırıp tekme-tokat dövdü. Bu sırada Erdensoy, Tüzüner’i bacağından bıçakladı. Ramazan Tüzüner, ölü numarası yapınca linçten kurtuldu. Yaralılar hastaneye kaldırılırken, gözaltına alınan Tüzüner, ‘Ölü rolü yapmasaydım beni gerçekten öldüreceklerdi’ dedi. Kaçan Hakan Erdensoy kısa sürede yakalandı, dayaktan korkup kaçan Murat Tüzüner aranıyor.

  Ne olur kurtarın

  Annesinin yaralanması üzerine kendini yerden yere atan Sevil Tüzüner, ‘Ne olur annemi kurtarın’ diye bağırıp yardım istedi. Saldırgan kayınbirader Ramazan Tüzüner (yanda) ölü numarası yaparak linçten kurtuldu.

  Bacağından vuruldu

  Kızına yapılan saldırıda kurşun anne Türkan Erdensoy’un bacağına isabet etti. Erdensoy hayati tehlikeyi atlattı.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı