Gündem Haberleri

  'Ölmek istiyorum'

  Hürriyet Haber
  03.02.2011 - 11:13 | Son Güncelleme:

  Senelerdir manik depresyonla mücadele eden ve bipolar bozukluk teşhisi koyulan şarkıcı Sinéad O’Connor, anne olmakla başa çıkamadığını söyledi.

  Sosyal paylaşım sitesi Twitter’a ölmek istediğini yazan şarkıcı, Irish Mail gazetesine problemlerini anlattı. 'Nothing Compares To You' şarkısıyla ünlenen İrlandalı şarkıcı altı yaşındaki oğlu Shane'e bakamadığını söyleyerek, "Sosyal hizmetler müdahale ederse oğlumu verebilirim" dedi.

  Bundan 10 sene önce intihara kalkışan O’Connor, tecrübesine atıfta bulunarak “Bu bir insanın yapabileceği en bencil hareket. Arkada bırakacağınız insanlara çektirdiğiniz acının haddi hesabı yok” dedi. Geçtiğimiz gün Twitter’da yazdığı cümleyi içindeki hüsranı açığa vurup rahatlamak için olduğunu söyledi: “Birçok insanın aklından ölüm geçiyor. Bundan utanmamak lazım” dedi. 10 sene önceki intihar teşebbüsü sonrasında çocuklarından birinin sosyal hizmetler tarafından alınması gündeme gelmişti. Benzer kaygıları olup olmadığıyla ilgili soruya, “Geçtiğimiz yaz Shane’le çok zor bir dönemden geçtik. Kendimi kaybettim, sinirle bilgisayarını parçaladım. Olmak istemediğim tarzda bir anneye dönüştüm. Kendimden nefret etmeye başladım. Bu sebepten dolayı sosyal hizmetlere kapım açık. Onlardan korkmuyorum. Tersine, gelseler de bana yardımcı olsalar ne güzel olur” diye cevap verdi.

  Ölmek istiyorum

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı