Gündem Haberleri

  Öldürülen kadının çuvaldaki cesedi yakılmak istenmiş

  Ahmet KORKMAZER/ NEVŞEHİR, (DHA)
  03.02.2011 - 13:42 | Son Güncelleme:

  NEVŞEHİR’in Nar Beldesi’ndeki çöplük alanında naylon çuval içerisinde yabani hayvanlar tarafından parçalanmış olarak bulunan kadın cesedinin, mazotla yakılmak istendiği ortaya çıktı.

  Cesedin görülmesi ve Emniyet Müdürlüğü 155 Alo Polis’e ihbar edilmesinin ardından, nöbetçi Cumhuriyet savcısı da gelerek incelemeye başladı. Nar Beldesi Belediye Çöplük alanında kime ait olduğu belirlenemeyen cesedin, naylon çuval içinde uçurumun alt tarafında çöp atıkları arasında bulunduğu belirtildi. Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, naylon çuvalın bir kısmının yabani hayvanlar tarafından parçalandığı ve genç kadının sağ meme ve iç organları ile sağ parmak uçları, diz kapağı ve alt kısımlarının parçalanarak yenildiği ifade edildi. Açıklamada,yüz kısmının ve vücudunun mazot dökülmek suretiyle yakıldığı belirlenirken kadının üzerinde siyah bluz ve siyah etek ile kolları sıyrılmış pembe kadın montu bulunduğu belirtildi.

  Devlet Hastanesi morgunda genç kadın cesedi üzerinde yapılan incelemede 1 metre 70 santim boylarında, 65-70 kilo ağırlığında, kumral saçlı ve saçlarında az sayıda beyaz bulunan, boğazında, sırtında ve vücudunun bazı bölgelerinde kesi izi olduğu, göbek alt kısmında 3 ve sağ meme bölgesinin alt kısmında 1 derine inen deliklerin bulunduğu belirlendi. Kadının kimliğinin belirlenmesi amacı ile haklarında kayıp başvurusu bulunan kadınlar üzerinde çalışmalara başlanıldığı, fotoğraf ve eşkal bilgilerinin 81 İl ve İlçe Emniyet Müdürlükleri ile Jandarma Komutanlıklarına bildirildiği kaydedildi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı