Gündem Haberleri

  Olacak O Kadar'ın gizli kahramanları

  Hürriyet Haber
  26.11.2001 - 02:05 | Son Güncelleme:

  İzlenme rekorları kıran Kanal D'-nin komedi klasiği ‘‘Olacak O Kadar’’ın bu başarısında, Levent Kırca, Oya Başar ve diğer oyuncuların yanı sıra başarılı bir yazar kadrosu ve görüntü teknik ekibinin de payı var.

  Kanal D'nin sevilen komedi programı ‘‘Olacak O Kadar’’, yeni bölümleriyle yine seyirciyi ekran başına bağlıyor. Birbirinden komik esprileri ve gündemi yakından takip eden skeçleriyle her hafta reyting rekorlarını alt üst eden ‘‘Olacak O Kadar’’ın bu başarısında, ekranda izleyemediğimiz yetenekli bir ekibin çalışmasının payı büyük.

  Yıllardır hep birlikte çalışan ‘‘Olacak O Kadar’’ ekibi, artık birbirlerini ailelerinin birer ferdi gibi görüyor. Levent Kırca ve Oya Başar'ın kamera karşısındaki başarılı tiplemelerinin yanı sıra teknik ekibin en iyi görüntüyü seyirciye sunması da ‘‘Olacak O Kadar’’ın başarısına büyük katkı sağlıyor. 15 yıldır Kırca-Başar ikilisiyle birlikte olan Sedat Ülker'in görüntüleri ve Sefa Kökçek ile Ali Turna'nın hazırladığı ışık düzeni, izleyicilere rahat bir seyir imkanı sağlıyor.

  Levent Kırca'nın da aralarında olduğu yetenekli ve gündemi sıkı sıkıya takip eden yedi kişilik yazar kadrosunun ürettiği espriler, ekran başındakileri gülmekten kırıp geçirirken, bir yandan da düşünmeye itiyor. ‘‘Olacak O Kadar’’ın skeçlerinde komedi unsurlarıyla birlikte gündemdeki konular da hicvediliyor.

  ‘‘Olacak O Kadar’’ ekibini oluşturan ve yıllardır bir arada tutmayı başaran Levent Kırca-Oya Başar ikilisi, yaptıkları iş kadar ekipteki herkesle yakından ilgileniyor. Sorunlara hemen çözümler bulunuyor, mutluluklar paylaşılıyor, sıcak bir arkadaşlık ve aile ortamı oluşturuluyor.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı