Gündem Haberleri

  'Okulun ilk günü' fotoğrafını çekin, gönderin, Hurriyet.com.tr'de yayınlansın

  Hürriyet Haber
  09.09.2013 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Kızınız, yeğeniniz, kardeşiniz, komşunuzun oğlu bugün okula mı başlıyor? O zaman siz de miniğin en güzel fotoğrafını çekip Scoopshot'la Hürriyet Dünyası'na gönderin. Hem fotoğraf Hurriyet.com.tr'de imzanızla yayınlansın, hem de kazanacağınız para ufaklığın harçlığına katkı yapsın.

  SCOOPSHOT NEDİR?
  Scoopshot, hem sizi dünya medyasının devlerine bağlayacak hem de çekip paylaştığınız fotoğraflardan para kazanmanızı sağlayacak bir akıllı cihaz uygulaması.

  Avrupa'da 2010'da başlayıp üç yıl içinde tüm dünyaya yayılan; SkyNews, Deutsche Welle, USA Today, Metro gibi önde gelen medya kuruluşlarının da işbirliği yaptığı Scoopshot'ı kullanmaya başlamak için tek yapmanız gereken akıllı telefonunuzdan ve bazı tablet bilgisayarlardan AppStore'a (https://store.scoopshot.com/app/hurriyet/ios), Google Play'e (https://store.scoopshot.com/app/hurriyet/android) ya da Windows Store'a (https://store.scoopshot.com/app/hurriyet/wp) girip, ücretsiz Scoopshot uygulamasını indirmek.

  E-postanızla birkaç dakika içinde bir hesap açtıktan sonra vatandaş gazeteci olmaya hazırsınız.

  SCOOPSHOT NASIL ÇALIŞIYOR?
  Scoopshot'ı en iyi şekilde kullanabilmek için öncelikle Hürriyet Dünyası'ndan ve diğer medya devlerinden gelecek görevleri kaçırmayın. En güzel görüntüyü siz çekin, fiyatını belirleyin ve gazetenizi şekillendirmenin keyfini yaşayın.

  Ancak her zaman görevleri beklemenize de gerek yok. Siz haber değeri taşıdığına inandığınız görüntüleri Scoopshot'la paylaşın, o görüntüyü arayan gelsin sizi bulsun.

  Yani kısacası bazen biz sizi belli bir olayı görüntülemeniz için görevlendirelim, bazen de siz görüntülenmesi gerektiğine inandığınız şeyi görüntüleyip bize gönderin.

  Siz de şimdi Scoopshot'ı indirin ve Hürriyet Dünyası'ndan gelecek görevleri bekleyin!

  Okulun ilk günü fotoğrafını çekin, gönderin, Hurriyet.com.trde yayınlansın


  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı