Gündem Haberleri

  Okulda tepki çeken görüntüye inceleme başlatıldı

  İHA
  14.12.2017 - 14:36 | Son Güncelleme:

  Erzurum’da otizmli bir çocuğun eğitim gördüğü okulda çekilen görüntüleri tartışmaya neden olurken, olayla ilgili inceleme başlatıldı.

  Erzurum'un Palandöken ilçesinde engelli öğrencilerin eğitim gördüğü okulda bir otizmli çocuğun yer aldığı görüntülerle ilgili inceleme başlatıldı.

  Görüntüleri izleyen çocuğun annesi şikayetçi olacağını belirtti.

  Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü de kameraya yansıyan görüntüyle ilgili soruşturma başlattı.

  Görüntülerde otizmli çocuğun elinden tutan şahsın, "Sen beni korkutamazsın. Gözlerini germe. Ne yapacaksın, söyle. Sana bugün yemek yok. Sana bugün hiç bir şey yok. Akıllı olana kadar sana bir şey yok. Sen bana hiç bir şey yapamazsın, tamam mı? Senin dediğin değil benim dediğim olacak. Senin bana gücün yetmez. Öğretmenlerine saldırdığın için yemek yiyemeyeceksin. Pişman oldun mu?" dediği duyuluyor. 

  Okulda tepki çeken görüntüye inceleme başlatıldı Erzurum’da otizmli bir çocuğun eğitim gördüğü okulda çekilen görüntüleri tartışmaya neden olurken, olayla ilgili inceleme başlatıldı. Erzurum'un Palandöken ilçesinde engelli öğrencilerin eğitim gördüğü okulda bir otizmli çocuğun yer aldığı görüntülerle ilgili inceleme başlatıldı.Görüntüleri izleyen çocuğun annesi şikayetçi olacağını belirtti.Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü de kameraya yansıyan görüntüyle ilgili soruşturma başlattı.Görüntülerde otizmli çocuğun elinden tutan şahsın, "Sen beni korkutamazsın. Gözlerini germe. Ne yapacaksın, söyle. Sana bugün yemek yok. Sana bugün hiç bir şey yok. Akıllı olana kadar sana bir şey yok. Sen bana hiç bir şey yapamazsın, tamam mı? Senin dediğin değil benim dediğim olacak. Senin bana gücün yetmez. Öğretmenlerine saldırdığın için yemek yiyemeyeceksin. Pişman oldun mu?" dediği duyuluyor.
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı