GeriGündem Okulda sapık paniği
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Okulda sapık paniği

Okulda sapık paniği
refid:9066991 ilişkili resim dosyası

İZMİR Karşıyaka'da ilköğretim okulunda sapık paniği yaşandı. Okulun bahçesindeki tuvalete, 7 yaşındaki erkek öğrenci R.V.T.'nin arkasından giren sapık, tacizde bulunup tecavüze hazırlandığı sırada, küçük çocuğun ağlayıp bağırarak yardım istemesi üzerine kaçtı.

Büyük panik yaratan olayla ilgili araştırma yapan polis kimliği belirlenen sapığı ararken, minik öğrenciye psikolog desteği veriliyor.

Olay, geçen çarşamba günü meydana geldi. Okulun bahçesindeki tuvalete ihtiyaç gidermeye giden öğrencilerden R.V.T.'nin arkasından, iddiaya göre okulun açık kapısından bahçeye girdiği sanılan sapık da girdi.

Tuvaletteki çocuğa gülümseyerek sevecekmiş gibi yaparak yaklaştığı öne sürülen sapık, daha sonra taciz etmeye başladı. Tecavüze de yeltenen sapık, R.V.T.'nin ağlayıp bağırarak yardım istemesi üzerine panikle tuvaletten çıkıp kaçtı. Çevre sakinleri tarafından okuldan koşarak çıkarken görülen sapığın, ara sokaklarda gözden kaybolduğu anlaşıldı.

Büyük şaşkınlık yaşanan okulda yöneticilerin ve olayı öğrenen anne R.T.'nin ihbarıyla polis çalışma başlattı. Ekiplerin okul çevresindeki araştırmalarından bir sonuç alınamadı. Tacizin yaşandığı tuvalette yapılan incelemede ve görgü tanıklarının verdiği eşkal bilgilerinden zanlının çevrede tanınan M.Ç. olduğu belirlendi. M.Ç.'nin yakalanması için soruşturma sürüyor.

ÇOCUKLAR VE VELİLER BÜYÜK KORKU YAŞADI

Bir süre saklanmaya çalışılan olayın yayılmasıyla birlikte veliler panik içinde okula geldi. Olayı öğrenince korku yaşayan çocuklarını sakinleştirmeye çalışan veliler, tepki gösterdi, sapığın kendi çocuklarına da saldırmaması için bir an önce yakalanmasını istedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle