Gündem Haberleri

  Öğretmene seks kasedi infazı

  Ramazan ÇETİN / DENİZLİ, (DHA)
  09.04.2004 - 01:31 | Son Güncelleme:

  Denizli’de 6 kurşunla öldürülen beden eğitimi öğretmeni Hüseyin Acar’ı, sevişirken çektirdikleri video kasetleri ayrıldıktan sonra istediği eski sevgilisi Gamze Ergin Oğuz’un öldürttüğü ortaya çıktı.

  DENİZLİ’de önceki gece evinin önünde 6 kurşunla vurulan Denizli Koleji beden eğitimi öğretmeni Hüseyin Acar’ın, eski sevgilisiyle sevişirken çektiği video kaset nedeniyle öldürüldüğü anlaşıldı.

  Cinayeti işledikten sonra polise teslim olan tetikçi 19 yaşındaki Hüseyin Boz, dün sessizliğini bozarak, beden eğitimi öğretmeni Acar’ı öldürmesini, eski sevgilisi Gamze Ergin Oğuz ile ilişkisi olan Mehmet Gülağacı’nın istediğini itiraf etti.

  Boz, Gülağacı ile Şanlıurfa’dan tanıştıklarını belirterek, ‘Ben öldürmeden 1 gün önce Ahmet Bayır, simit satma bahanesiyle yaklaşarak Acar’ı öldürecekti, ancak başaramadı. Ahmet Bayır başaramayınca ben öldürdüm. Bana cezaevinde bakacaklarını söylediler’ dedi. Bu ifade üzerine gözaltında bulunan 19 yaşındaki Hüseyin Boz, 28 yaşındaki Gamze Ergin Oğuz, 38 yaşındaki Mehmet Gülağacı, 21 yaşındaki Ahmet Bayır ve olayda otomobili kullanılan 34 yaşındaki Mustafa Özdağ Cumhuriyet Savcılığı’na sevkedildi.

  Gamze Ergin Oğuz’un, eski sevgilisi olan beden eğitim öğretmeni Hüseyin Acar’la sevişmesini video kasede aldırdığı, ayrıldıktan sonra Acar’ın kasedi istediği öğrenildi. Bu isteği reddeden Oğuz’un, Acar’ın tehditleri üzerine, daha önce bir süre birlikte olduğu Mehmet Gülağacı’ndan yardım istediği anlaşıldı.

  Kasedi kırdım attım

  Gözaltına alınan sekreter Gamze Ergin Oğuz, kasedin varlığını doğrulayarak, ‘Kırdım attım’ dedi. Öldürülen öğretmen Acar’ın, Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne de katıldığı, bölge birincilikleri ve Türkiye dereceleri olduğu öğrenildi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı