Gündem Haberleri

  Oğlunun sevdiği kızla tanışmaya gitti, cenazesiyle döndü

  Servet ARSLAN/AĞRI, (DHA)
  19.10.2011 - 19:03 | Son Güncelleme:

  BİTLİS’in Güroymak İlçesi’nde uzaktan kumandalı bombanın patlatılması sırasında şehit düşen polis Memuru Yalçın Demir’in canezesi, gözyaşları arasında toprağa verildi.

  Oğlunun sevdiği kızla tanışmak için gittiği Güroymak’tan Yalçın Demir’in canezesi ile dönen annesi Nuran Demir, törende sinir krizleri geçirdi.

  Merkez Sıtkıye Mahallesi Yüce Sokak’ta oturan Nuran-Abdullah Demir çiftinin 5 çocuğundan ikincisi polis memuru Yalçın Demir’in cenazesi Ağrı’ya 15 kilometre uzaklıkta bulunan Taştekne Köyü’ne götürüldü. Vali Ali Yerlikaya, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hakan Atınç, İl Jandarma Komutanı Albay Hakkı Çetin, Belediye Başkan V. Nesim Demir, AKP Millekvekili Mehmet Kerim Yıldız, İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İrfan Aslan, Emniyet Müdürü Halil Karataş, İl Genel Sekreteri Cesim Gökçe, İl Sağlık Müdürü İsmet Kolomuç, İl Müftü Vekili Abdullah Eroğlu, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Erat, il genel ve belediye meclis üyeleri, ilçe belediye başkanları ile kaymakamlar katıldı. Bir hafta önce gittiği Güroymak’tan Polis oğlu Yalçın’ın cenazesi alarak dönen Nuran Demir’in feryatları yeri göğü inletti. Nuran Demir yakınlarına, "Oğlum Yalçın’ın sevdiği kızla tanışmaya gittim. Bu olayı yaşadık. Allah kimsenin başına böyle bir şey vermesin" dedi.

  Kılınan cenaze namazının ardından Polis Memuru Yalçın Demir, köy mezarlığında toprağa verildi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı