Gündem Haberleri

  Öfkeli baba kızının kaçarak evlendiği genci öldürdü

  Ramazan EĞRİ - İSTANBUL DHA
  10.10.2008 - 08:35 | Son Güncelleme:

  1999 yılı seçimlerinde milletvekili adayı olduğu öğrenilen 58 yaşındaki baba, kızının 10 gün önce kaçarak evlendiği genci pompalı tüfekle öldürdü.

  1999 yılı genel seçimlerinde memleketi Kahramanmaraş'tan bağımsız milletvekili adayı olan Mimar Yıldırım Beyazıt Terzi (58), 10 gün önce taksici Bekir Karakaş'la (29) kaçan kızı Tuğçe Terzi'yi (26) barışmak için Maltepe'deki evine çağırdı. Tuğçe Terzi'yi yanına almayan Bekir Karakaş dün akşam saat 23.30 sıralarında kayınpederi Terzi'nin Küçükyalı, Atatürk Caddesi, numara 4/2'deki evine geldi.

   

  El öpmek için giden Bekir Karakaş ile kayınpederi Yıldırım Beyazıt Terzi arasında tartışma çıktı. Başka bir odada sakladığı ruhsatlı pompalı tüfeğini alan Yıldırım Beyazıt Terzi, Bekir Karakaş'ı göğsünden vurarak öldürdü. Karakaş'ın öldüğünden emin olan eski vekil adayı sokağa çıkıp iki el de havaya ateş açtı. Terzi, silah sesleri üzerine olay yerine gelen polis ekiplerini teslim oldu.

   

  Eve giren polis Bekir Karakaş'ın kanlar içerisindeki cesediyle karşılaştı. Gözaltına alınan Yıldırım Beyazıt Terzi Küçükyalı Polis Merkezi Amirliği'ne götürüldü.

   

  ÖLEN GENCİN KARISI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

   

  Bu sırada eve gelen Tuğçe Terzi, kapıda polisleri görünce şok geçirdi. Babasına ve sevgilisine neler olduğunu sorup gözyaşlarına boğulan genç kadını polisler sakinleştirmeye çalıştı.

   

   

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı