Gündem Haberleri

  Office 2003 piyasaya çıktı

  Hürriyet Haber
  21.10.2003 - 10:22 | Son Güncelleme:

  Microsoft'un son ürünü "Office 2003", dün New York'ta piyasaya çıktı. Şirketin kurucusu Bill Gates ve başkan yardımcısı Jeff Raikes, New York Broadway Millenium Hotel'de düzenlenen toplantıda ürünü bizzat tanıttı.

  Office 2003 programı, istenmeyen e-mail'leri (spam) durdurma özelliğinin yanı sıra şirket görevlilerinin, birbirlerinden çok uzak yerlerde bulunsalar dahi, aynı doküman üzerinde aynı anda çalışmalarına imkan tanıyor.

  Görevliler, internet üzerinden yapacakları bu işbirliği sırasında bilgi ve veri alışverişinde bulunabilecekler.

  Microsoft'un "verimliliği artıran sistem" olarak tanıttığı Office 2003 programının profesyonel sürümü 500 dolardan satışa sunulacak. Yükseltme sürümü 329 dolardan satışa çıkacak olan ürünün standart sürümünün satış fiyatı ise 399 dolar.
     
  YENİ ALT ÜRÜNLER
  Microsoft Office 2003 programı Word, Excel, Power Point, Access ve Outlook gibi geleneksel alt ürünlerin yanı sıra verimliliği artıracak "One Note", bilgi toplamayı kolaylaştıracak "Info Path", web sayfası hazırlamaya yarayan "FrontPage" ve iletişimi hızlandıracak "Visio" gibi yeni yan ürünlere sahip.

  Office 2003'ü kullanabilmek için en az 233 MHZ gücünde Intel Pentium-III veya dengi işlemciye sahip bir bilgisayar, Windows 2000 veya XP işletim sistemi ve asgari 128 MB RAM gerek.

  Programın standart sürümü hard diskte yaklaşık 250 MB, profesyonel sürümü ise 400 MB yer tutuyor.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı