Gündem Haberleri

  ODTÜ'yü alarma geçiren hırsızlık! Tüm çıkışlar kapatıldı

  İHA
  12.01.2018 - 08:24 | Son Güncelleme:

  Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) yerleşkesi içindeki bir bankada meydana gelen soygun girişimi ihbarı, üniversiteyi alarma geçirdi. 

  ODTÜ yerleşkesi içine bulunan bir bankaya gece saatlerinde gelen hırsız bankanın içine girmeyi başardı. Hırsızın, kasayı açmaya çalıştığı sırada bankadaki alarm sistemi devreye girdi. Siren sesleri üzerine olay yerine koşan güvenlik görevlileri, ormanlık alana kaçan bir kişiyi gördü.

  İhbar üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Yerleşke içinde ve çevresinde arama yapan polisler, civardaki taksi duraklarına kaçan hırsızın eşkalini vererek bulmaya çalıştı.

  Üniversitenin tüm kapıları çıkışlara kapatıldı.

  ODTÜ’de alarma geçiren banka soygunuOrtadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) yerleşkesi içindeki bir bankada meydana gelen soygun girişimi, Üniversiteyi alarma geçirdi.Edinilen bilgiye göre, ODTÜ yerleşkesi içine bulunan bir bankaya kimliği belirlenemeyen kişi veya kişilerce soygun girişiminde bulunuldu. Bankanın içine girmeyi başaran hırsızın, kasayı açmaya çalıştığı sırada sirenler çalmaya başladı. Siren seslerine gelen güvenlik görevlileri, ormanlık alana kaçan bir kişiyi gördü.İhbar üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Yerleşke içinde ve çevresinde arama çalışması başlatan polisler, civardaki taksi duraklarına kaçan zanlının eşgalini vererek şahsı bulmaya çalıştı. Üniversitenin tüm kapıları çıkışlara kapatıldı.
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı