Gündem Haberleri

  Odaya gelen masör çıktı

  Çetin AYDIN / İSTANBUL
  02.08.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İş için geldiği İstanbul’da bir otelde odasında ölü bulunan Ankara Barosu avukatlarından Serkan Sönmez’le (47) ilgili soruşturmada, masör M.P.’nin tanık olarak ifadesi alındı.

  Beşiktaş’ta bir masaj salonunda çalışan M.P., polise verdiği ifadede şunları anlattı: “Avukat Serkan Sönmez, 4 ay önce çalıştığım masaj salonuna geldi. Tanıştık. Cumartesi günü tekrar masaj salonuna geldi ve cinsel birliktelik teklif etti. Para vereceğini söyleyince kabul ettim. Otele ilk gün beraber geldik, odaya çıktık. 3 saat kaldım. 2 defa ilişkiye girdik. Bana 500 liraya yakın para verdi. İkinci gün otelde kısa süre kaldım, ilişkiye girmeden ayrıldım. Ölümüyle ilgili bilgim yoktur.”

  Cinayet bulgusu yok

  Otele taksiyle geldiği belirlenen Sönmez’in odada bulunan 2 valizi, bir miktar parası ve kişisel eşyaları ailesine teslim edilecek. Odada, çalındığı iddia edilen, Sönmez’e ait otomobilin anahtarı da bulundu. Otomobilin Ankara’da havalimanı otoparkında olduğu tespit edildi. Polis, Adli Tıp ön otopsi raporunda da cinayet bulgusuna ulaşılamadığını belirtti.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı