Gündem Haberleri

  O sahnelerde çok heyecanlanıyorum

  Hürriyet Haber
  31.10.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Sinemanın güzel yıldızından çarpıcı itiraf:" Mesleğimde sınır tanımam ve çıplak sahnelerde oynamak beni anlatamayacağım kadar heyecanlandırıyor."

  FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

  Beyazperdenin seksi yıldız Monica Bellucci meslek anlayışı ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Paris Match dergisine konuşan Bellucci " Ben bir oyuncuyum ve işimi yaparken de sınırlarım yoktur. Hatta zaman zaman edepsiz bir kadın gibi bile davranabilirim. Sözgelimi sevişme sahnelerinde oynamak beni anlatamayacağım kadar heyecanlandırıyor" diye konuştu.

  43 yaşında olmasına rağmen Fransa'da yapılan bir ankette güçlü rakiplerini geride bırakarak dünyanın en seksi kadını seçilen Bellucci, Paris Match dergisine verdiği röportajda "kadın arkadaşlarıyla birlikte olmaktan hoşlandığını" da söyledi. "Kocam Vincent'ın yanındayken bile yüzde 100 yüz kendim gibi olamıyorum. Ama kadın arkadaşlarımın yanında gerçekten Monica'yım" die konuştu.

  Şu anda hala popüler olduğunu, ama günün birinde biraz daha yaşlanınca başrol tekliflerinin de sonu geleceğini söyleyen Bellucci "Bir gün yaşlanacağım. Ama bu beni korkutmuyor. O zaman da arkadaşlarımla birlikte makarna yiyip şarap içerek vakit geçirebilirim" dedi.

  Monica Bellucci, geçen hafta sona eren Roma Film Festivali'ne de damgasını vurdu. Güzel yıldız ilk kez sarıya boyattığı saçlarıyla rol aldığı Le Deuxième Souffle'de bir gangsterin sevgilisini canlandırıyor. Alain Corneau'nun yönettiği filmde Bellucci'nin rol arkadaşı ise Fransız sinemasının güçlü aktörlerinden Daniel Auteiul.

  Film için saçlarını sarıya boyatan ancak daha sonra yine eski haline dönen Bellucci, geçen hafta da Ellen von Unwerth'in objektifine poz verdi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı