GeriGündem 'O kongre yapılacak'
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  6
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'O kongre yapılacak'

'O kongre yapılacak'

MHP'nin genel başkan adaylarından Meral Akşener, "Bu kongre mutlaka yapılacak. Nasıl kaçarlarsa kaçsınlar, yapılacak" dedi. Partide kendisini destekleyen taraftarlarıyla birlikte önceki gün Denizli’ye giden eski milletvekili Meral Akşener, Uşak'a geçerken yol üstündeki Çal ilçesine uğradı.

Akşener'i, MHP'li Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan ile Ak Parti Çal İlçe Başkanı Ahmet Kocagöz, CHP Çal İlçe Başkanı Ergün Ersoy, MHP Çal İlçe Başkanı Ali Çiftçi ve çok sayıda partili karşıladı. Akşener, MHP tabanına birlik çağrısında bulunurken şöyle konuştu:

BAŞBAKANLIK İÇİN YOLA ÇIKTIM
“Çok açık söylüyorum. Ne yapılırsa yapılsın, ne söylenirse söylesin asla bir ülkücünün kalbini kırmayacağız. Ama bu kongre mutlaka yapılacak. Nasıl kaçarlarsa kaçsınlar, yapılacak. Nasıl engellerlerse engellesinler, yapılacak. Niye yapılacak biliyor musunuz? Millet istiyor, yapılacak. MHP geçmişte ihtilallerle kapatıldı, şimdi yönetenler tarafından kapatılıyor. 16 il teşkilatımızı kapattılar. Ama millet meydanlarda, millet kurultay istiyor. Ben, genel başkanlık için değil, başbakanlık için yola çıktım."

Yorumları Göster
Yorumları Gizle