Gündem Haberleri

  O gece sarhoş değildim

  Hürriyet Haber
  31.10.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Ayrıldığı sevgilisi Deniz Uğur'un yaptığı açıklamalar Tamer Karadağlı'yı kızdırdı.

  O gece sarhoş değildim
  Deniz Uğur fotoğrafları için tıklayın

  Arzu Balkan fotoğrafları için tıklayın

  Ayrıldığı sevgilisi Deniz Uğur'un "Arzu Balkan'ın hamile olduğunu duyunca Tamer'i sette dövdüm. Bana 'O gece çok sarhoştum' dedi" iddiası, Tamer Karadağlı'yı kızdırdı. Ünlü oyuncu, "Bir insanın terbiyesi, ilişki sonunda ortaya çıkar" dedi.
  Tamer'i sette dövdüm
  Daha önce "Tamer kitabını okudum, kapattım" diyen Deniz Uğur, önceki gün şok iddialar ortaya attı. Uğur, "Tamer'le ilişkimiz sanıldığı gibi yedi ay değil, 2,5 yıl önce başladı. Bunu Arzu Balkan da biliyordu. Kocasını tutabilmek için hamile kaldı. Arzu'nun hamile olduğunu duyunca, bunu nasıl yaparsın diye Tamer'i sette dövdüm. 'Çok sarhoştum. Teksas'ta film çekiminde oldu, beni affet' diye yalvardı" dedi.
  İpin ucunu kaçırmış
  Bu açıklamalarla neye uğradığını şaşıran Tamer Karadağlı'nın yanıtı da sert oldu: "Aferin ona... Yaptığı bütün açıklamalar saçma sapan. O gece sarhoş falan da değildim. Artık ipin ucunu kaçırmış. İşin içine benim annemi, ailemi de karıştırmış. /images/100/0x0/55eab781f018fbb8f892303dBu çok ayıp. Annem, Zeyno'nun babaannesidir ve ölene kadar da onların yanında olacaktır."
  Ortak evlerini satışa çıkardılar
  Arzu Balkan, boşanmadan önce Tamer Karadağlı ile birlikte oturduğu Kanlıca'daki iki katlı villayı 2 milyon dolara satışa çıkardı. Bir dönüm arazi üzerine kurulu villanın satışından gelecek para, Balkan ile Karadağlı arasında eşit olarak bölüşülecek.
  Tamer Karadağlı, "Begüm Kütük'le aranızda çıkan aşk haberleri Deniz Uğur'u kıskandırmış ve böyle açıklamalar yapmasına yol açmış olabilir mi?" sorusuna "Bir kişinin terbiyesi, ilişkinin sonunda oraya çıkar" yanıtını verdi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı