Gündem Haberleri

  Nusaybin'de operasyonlar devam ediyor

  İHA AA
  15.04.2016 - 09:43 | Son Güncelleme:

  Mardin'in Nusaybin ilçesinde, terör örgütüne yönelik operasyonlarda, yollara, yol kenarlarına, parke taşlarının altına ve binalara tuzaklanmış çok sayıda el yapımı patlayıcı imha edildi.

  Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, Bitlis'in Güroymak ilçesinde gerçekleştirilen operasyonda, bir bölücü terör örgütü mensubu, dragunov keskin nişancı tüfeği, beş şarjör, 49 fişek ve iki el bombasıyla İlçe Jandarma Komutanlığına teslim oldu.

  Nusaybinde operasyonlar devam ediyor

  Muş'un Varto ilçesi kırsalı Mengel Deresi bölgesinde dere yatağı içinde iki M-16 piyade tüfeği, bu silaha ait şarjör, 40 mühimmat ve silah üstü dürbün bulundu. M-16 piyade tüfeği bulunmasının, bu bölgede etkisiz hale getirilen teröristlerin sözde lider kadrodan olabileceklerini gösterdiği düşünülüyor.

  Nusaybinde operasyonlar devam ediyor

  Mardin'in Nusaybin ilçesinde de terör örgütü mensuplarını etkisiz hale getirmek için operasyonlara devam ediliyor. Operasyonlarda, yollara, yol kenarlarına, parke taşlarının altına ve binalara tuzaklanmış çok sayıda el yapımı patlayıcı imha edildi.   

  Nusaybinde operasyonlar devam ediyor

   Teröristlerin, vatandaşların evlerini diğer binalara geçiş amacıyla tahrip ettikleri ve evlere büyük zararlar verdikleri tespit edildi.

  Etiketler: operasyon , EYP , son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı