Gündem Haberleri

  Nuran Sultan Asena'yı solladı

  Hürriyet Haber
  20.11.2009 - 11:42 | Son Güncelleme:

  Oryantal Nuran Sultan, bir nakliyat firmasının yeni TIR'larının tanıtımı için poz verdi. İşi parasını az bulduğu için kendisine gelen teklifi geri çeviren Asena'dan kaptığı ortaya çıktı.

  Nuran Sultan / Foto Galeri

  Asena / Foto Galeri

  Dünyaca ünlü isimlerle dans ederek adını duyuran Nuran Sultan, bir nakliyat firmasının yeni TIR'larının tanıtımında boy gösterdi, Asena'yı yine solladı geçti. Firmanın, TIR reklamında objektif karşına geçmesi için ilk olarak Asena'ya teklif götürdüğü, ancak ünlü dansöz çok para isteyince işi Nuran Sultan'a verdiği ortaya çıktı.

  G8 GERGİNLİĞİ YAŞANMIŞTI

  Nuran Sultan'ın Liderler Zirvesi G8'de dans edeceğini açıklamasından sonra Asena adeta bir saatli bomba gibi patlamış ve şok açıklamalar yapmıştı. Zirveye oryantal olarak kendisinin seçilmesiyle ilgili konuşan Nuran Sultan, İtalyan Başbakanı Silvio Berluscuni'nin seçimi bizzat yaptığı, Asena'yı ise yaşlı ve yağlı bulduğunu söylediği iddia edilmişti. Asena ise bu iddialar karşısında, "Bu kişiler ortaya birşeyler atıyor. Çıkıp da bunların doğruluğunu kimse araştırmıyor. Sonra iddia edilen tarih geliyor geçiyor ama olan biten birşey yok. Kimse de hani sen gidecektin şunları yapacaktın diye sormuyor. Olay unutuluyor ve kapanıyor" diye konuşmuştu.

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı