Gündem Haberleri

  Nonstop eğlence

  Hürriyet Haber
  29.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Bayram ve yılbaşının art arda gelmesi sonucu uzayan tatil, vatandaşlara derin bir soluk aldırırken eğlence ve turizm sektörlerinin de canlanmasına neden oldu. Özellikle İstanbul'da eğlence dünyasının nabzını elinde tutan mekanlar, yepyeni ve farklı organizasyonlara giderek müşteri çekmeye çalıştı. Eğlence mekanları arasındaki rekabetin yılbaşı günü doruğa çıkacağı belirtildi.

  Pop müziğin başarılı ismi Çelik, bayramın ilk gecesi Bostancı Dedikodulu'da hayranlarının karşısına çıktı. Çelik, aynı zamanda açılışını gerçekleştiği mekanın ilk gecesinde eski ve yeni parçalarını seslendirerek davetlilere müzik dolu saatler yaşattı. Sanatçı, yılbaşı gecesi de Amman'da sahneye çıkacak.

  Gece hayatının kalbinin attığı İstanbul'un diğer mekanlarından Ulus Civanım'da Fulden Uras, Cilveli 13'te Cenk Eren, Ukala Meyhane'de Tibet ve Aydın, Zevk-i Alem'de ise Tufan Kayhan sahneye çıktı.

  Yavru vatan'da hem tatil yapmak, hem de sahneye çıkmak için giden ünlülerden Adnan Şenses ve dansöz Zümre'ye bayramın ilk gecesi ilgi yoğundu. Gazi Magosa'daki Salamis Bay Restort'da sahne alan iki sanatçı, otel sakinlerini coşturdu. Girne Rocks Casino'nun düzenlediği etkinlikler çerçevesinde yılların ikilisi Mehmet Ali Erbil ve Çiğdem Tunç, Nadide Sultan ve Aydın sahneye çıktılar.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı