GeriGündem Nokia 20Lives başlıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nokia 20Lives başlıyor

Nokia, Nokia Game'i takip eden interaktif macera oyunu 20Lives ile oyunseverleri yeni bir maceraya davet ediyor. Nokia 20Lives oyun, sinema, moda ve müzik sektöründen farklı öğeleri yeni nesil online ve mobil deneyim çerçevesinde biraraya getiriyor.

19 Eylül'de başlayacak ve bir ilke imza atacak oyunda katılımcılar bir kez ya da iki kez değil tam 20 kez başkalarının hayatını yaşayacaklar. Nokia 20Lives, 20 hikaye karakterini temsil ediyor ve oyunculara bu karakterlerin yerine geçerek farklı bir gün geçirmeleri şansını tanıyor. Nokia'nın desteğinde tasarlanan İnternet tabanlı Nokia 20Lives, Avrupa'da 21 ülkede ve 11 dilde oynanacak.

Nokia yetkilileri yaptıkları açıklamada," Hepimiz bazen başkasının yerinde olmayı hayal ederiz. 20Lives ile mobil telefon kullanıcılarına bu fırsatı sunmak istiyoruz. Nokia 20Lives, bir oyundan öte aslında, başka kişilerin deneyimlerine ulaşmak ve bir günü onların hayatını yaşamak adına eşsiz bir deneyim. Nokia tarafından 5 kez oynatılan Nokia Game, büyük bir başarıya ulaşarak mobil telefon kullanıcılarına eğlence ve esin kaynağı oldu. Nokia 20Lives'ın eşsiz içeriğini insanları Nokia ürünleri ve Nokia markasıyla biraraya getiren yeni bir yol olarak görüyoruz. Oyun aynı zamanda interaktif etkileşim olanakları sağlıyor" dediler.

Nokia 20Lives'da başka bir gün, başka  bir yaşam

Nokia 20Lives 25 gün boyunca oyunculara farklı bir oyun deneyimi sunacak. Daha önceki Nokia Game'ler ipuçları ve problem çözümleri ile yeteneğe dayalıyken, Nokia 20Lives oyuncuları 20 hikaye karakterinin yerine koyuyor. Oyuncular, dünyayı bu karakterlerin gözünden görecek, aileleri ve arkadaşları ile tanışacak, onların işinde çalışacak ve onların yerine karar verecekler. Oyun sırasında yaptıkları seçimlere dayalı olarak oyuncular Nokia 20Lives'daki hayatlarında kaybedecek ya da başarılı olacaklar.

Nokia 20Lives, İnternet üzerinden SMS, email ve sesli mesaj gibi oyunculara bilgi paylaşımı imkanı sunan video ve animasyonlu görüntüler kullanıyor. Oyun süresince oyuncular cep telefonu kazanma şansına sahip olacak ve helikoptere binme, haftasonu İspanya ya da Monaco'da gerçekleşecek Formula 1'e bir hafta boyunca katılım gibi büyük hediyeler için yarışacaklar.

20 hikaye kahramanı ile Nokia 20Lives, medya, müzik, sinema, moda dünyasından güçlü kadınlar, aktristler, playboylar, fotoğraf sanatçıları ve paparazziler gibi renkli kişileri temsil ediyor. Oyundaki karakterler hayatlarının bir noktasında birbirleriyle bir şekilde biraraya geliyorlar. Oyuncular bu biraraya gelmenin nerede ve nasıl olacağını oyunda ortaya çıkaracaklar.

İnternet'ten kayıt yapılıyor

Nokia 20Lives'da yer almak için oyuncular İnternet'e, e-posta adresine ve kısa mesaj özelliğine sahip bir cep telefonuna sahip olmalılar. Nokia 20Lives, katılımcı 21 ülkede 16 yaş üzeri tüm cep telefonu sahiplerine açık ve katılım ücretsiz.

Nokia 20Lives'a kayıt 29 Ağustos'ta başlamış bulunuyor. Oyuncular www.nokia.com/20lives adresinden oyun sırasında 11 Ekim'e kadar kayıt olabilirler.  Nokia 20Lives, 19 Eylül'de başlayacak ve 13 Ekim'e kadar 21 Avrupa ülkesinde 11 dilde oynanacak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle