Gündem Haberleri

  Nişanlısı terk etti

  Hürriyet Haber
  10.02.2011 - 02:00 | Son Güncelleme:

  DEFNE Joy Foster’ın hayatını kaybetmeden önceki son saatlerini birlikte geçirdiği Kerem Altan’ın, nişanlısı tarafından terk edildiği öne sürüldü.

  Gecce.com’un iddiasına göre Altan, Foster ile tanışmadan birkaç saat önce, şehir dışında bulunan nişanlısıyla telefonda görüştü. Ancak önümüzdeki yaz evlenmeyi planlayan ikili, bir süre sonra tartışmaya başladı. Altan, kavganın ardından biraz kafa dağıtmak için dışarı çıktı ve bir gece kulübüne gitti, orada da Defne Joy Foster ile tanıştı. İkili, gecenin sonunda Altan’ın evine geldi, ancak Foster sabaha karşı yaşamını kaybetti. Olayın ortaya çıkmasının ardından da nişanlısı Altan’ı terk etti.

  Nasıl yani kız evli mi

  Defne Joy Foster’ın hayatını kaybetmeden önceki son saatlerini birlikte geçirdiği Kerem Altan’ın, Foster’ın evli olduğunu bilmediği iddia edildi.

  Kanaltürk’teki “2. Sayfa” programının sunucuları, Kerem Altan’ın yakın arkadaşının açıklamalarına programda yer verdi. O sabah eve çok sayıda polis gelmiş. Evdeki 17 torba eşyasını incelenmek üzere almışlar. O sırada Defne’nin kocası Yasin Solmaz eve gelmiş. Polis, Kerem Altan’a “Siz balkona çıkın” demiş. Altan, “niye” diye sorunca, “Kocası geliyor” yanıtını almış. Altan’ın ilk tepkisi “Nasıl yani kız evli mi?” olmuş.

     

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı