Gündem Haberleri

  Nişanlandıktan 2 gün sonra kayboldu

  Mehmet EZER/ANTAKYA (Hatay), (DHA)
  15.12.2009 - 11:16 | Son Güncelleme:

  ANTAKYA’da Kurban Bayramı’nın son günü görücü usulüyle O.Ö.’yle nişanlanan 19 yaşındaki Sevgi Kaçal, nişandan 2 gün sonra ortadan kayboldu.

  30 Kasım’da, Antalya’da bir otelde çalışan O.Ö. ile evlerinin bahçesinde nişan törenleri yapılan Sevgi Kaçal, 2 Aralık’ta çeyiz hazırlığı için annesi 50 yaşındaki Ayşe Kaçal ile birlikte tuhafiyeciye gitti. Tuhafiye dükkanında iken cep telefonu çalan Sevgi Kaçal, o sırada yün seçen annesine “2 dakika sonra geliyorum” diyerek, telefonla konuşmak için dışarı çıktı ancak geri dönmedi. O günden beri de kendisinden haber alamadı. Kızının hemen ardından dışarı çıktığını, ancak bulamayınca “Belki eve gitmiştir” diyerek eve döndüğünü kaydeden 5 çocuk annesi Kaçal, “Kızımın telefonu çalıyor ama açmıyor. Kaçtı mı, kaçırıldı mı bilmiyoruz. Polise de başvurup, yardım istedik. Ne olur kızımız bulunsun. Nişanlısıyla hep gelecekten, mutluluklarından bahsederdi. Kaçırılmış olabileceğinden endişe ediyorum” dedi. Kızını gidebileceği yerlerde arayan, bulamayınca eşi 50 yaşındaki Ali Kaçal ile birlikte Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunan anne Ayşe Kaçal, kızının bulunmasını istedi.

  Kaçal ailesi, kızlarının nişanlısıyla kaçmış olabileceğini düşünürken, Adana’da oturan müstakbel dünürlerinin, “Madem Sevgi kayıp. Biz de nişanı bozuyoruz. Kız yoksa, nişan da yok” diyerek, nişanı bozduklarını, nişan masrafı ve takıların bedeli olarak 2 bin lira ve getirdikleri nişan bohçasını da aldıklarını söyledi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı