Gündem Haberleri

  Nine yüreği

  Selahattin BUDAKOĞLU-Hüseyin TÜCCAR/DHA
  07.10.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Kendisine saldırıp para ve altınlarını gasp edenlerin torunu ile onun sevgilisi olduğunu öğrenen yaşlı kadın, “O benim torunum, sövse de dövse de şikâyetçi olmam” diyerek ağladı.

  BURSA’nın Osmangazi İlçesi’nde Münevver Kaçar (26), sevgilisi Erol Yıldırım’la (27) evlilik planları yaptı. Para bulamayan Kaçar, sevgilisi ile birlikte 3 çocuk ve 7 torunu bulunan anneannesi Bediye Babalar’ın para ve altınlarını gasp etmeye karar verdi. Önceki gece kalmak için anneannesinin evine giden Münevver Kaçar, birinci kattaki evin penceresini açık bıraktı. Sabaha karşı eve gelen Erol Yıldırım, içeri girdiğinde lavaboya giden Bediye Babalar (81) ile karşılaştı. Dövdüğü Babalar’ı daha sonra eter ile bayıltan Yıldırım, sevgilisinin yardımıyla yaşlı kadının “Kefen param” diyerek sakladığı 7 bin 500 TL ve 10 bin TL değerindeki altınlarını alarak kaçtı. Bağırarak komşularından, daha sonra da polisten yardım isteyen Münevver Kaçar, polisin incelemesi sırasında cep telefonuna sevgilisinden gelen, “Münevver olay sırasında evde beremi bıraktım” mesajı sayesinde yakalandı.

  Acısını içine gömdü

  Sorgulanan genç kız suçunu kabul ederken, 4 ayrı suçtan kaydı bulunan sevgilisinin yakalanmasını sağladı. Hastanede, kendisini bu hale torunu ile sevgilisinin getirdiğini öğrenince gözyaşlarını tutamayan Babalar, “Dövse de, sövse de o benim torunum. Ona nasıl kıyarım. Şikâyetçi değilim” dedi. Sevgililer tutuklandı.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı