GeriGündem Nihal öğretmenin dayak intikamı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nihal öğretmenin dayak intikamı

Alanya'da bir kadın öğretmen, daha önce kendisini döven müdürünü kocasıyla birlikte hastanelik etti.

Hidayet Görgün İlköğretim Okulu Müdürü Süleyman Küçüktürk'ten geçen ay dayak yiyen ve kavgada tırnaklarıyla müdürün yüzünü çizen Sosyal Bilgiler öğretmeni Nihal Kılıç Dağ (33), hakkında yapılan soruşturma sonunda başka okula atandı. Gönül-Kemal Reisoğlu İlköğretim Okulu'nda yeni görevine başlayan Nihal öğretmen, eşi Seyhan Dağ (35) ile bayramda emekli bir öğretmene ait Mey Bar'ın açılışına katıldı. Nihal öğretmen burada, eski müdürü Süleyman Küçüktürk'le (44) karşılaştı.

Tuvalete girdi

Müdür Küçüktürk bir ara tuvalete gidince, Dağ çifti de arkasından erkekler tuvaletine girerek Küçüktürk'ü hastanelik edinceye kadar dövdü. Nihal Kılıç Dağ ile özel bir dershanede öğretmen olan eşi Seyhan Dağ'ın dövdüğü Küçüktürk'ü bardaki korumalar kurtardı. Hastaneye götürülen Küçüktürk, ayakta tedavi edilip bir haftalık rapor aldı.

Soruşturma açıldı

Kavga, adliyede de devam etti. Mahkemelik olan taraflar, haftabaşında adliyede karşılaşınca yine kavga ettiler. Polisler tutanak tutarken, Dağ çifti, çıkartıldıkları nöbetçi mahkemede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Müdür-öğretmen kavgasının aileler arası intikam savaşına dönüşmesi üzerine Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü ikinci kez soruşturma başlattı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle