GeriGündem 'Neyim varsa bu akşam size vereceğim'
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  7
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'Neyim varsa bu akşam size vereceğim'

'Neyim varsa bu akşam size vereceğim'
refid:21512642 ilişkili resim dosyası

Dünyaca ünlü efsanevi müzisyen Leonard Cohen, Türkiye’de ikinci kez konser verdi.

Ülker Sports Arena’da gerçekleşen ve biletleri günler öncesinden tükenen konserde Cohen, yaklaşık 10 bin hayranına unutulmaz bir gece yaşattı.

LEONARD COHEN HAYRANLARINI BÜYÜLEDİ - FOTO GALERİ

Leonard Cohen konsere "Neyim varsa bu akşam size vereceğim" diyerek başladı. Efsanevi şarkıcı Cohen, yazdığı şarkı sözleri ve unutulmaz şarkılarıyla , "Old Ideas" dünya turu kapsamında ikinci kez Türkiye’deydi.

Efsanevi müzisyen, söz yazarı şair Leonard Cohen, AEG Live ve Purple Concerts organizasyonu ile 10 binin üzerinde hayranına Ülker Sports Arena’da unutulmaz bir gece yaşattı. Cohen konsere tüm dünyada en çok bilinen beğenilen şarkısı ‘Dance Me To The End Of Love’ ile başladı. Efsanevi şarkıcı arka arkaya, ‘Hallelujah’, ‘So Long’, ‘Marianne’, ‘I’m Your Man’ gibi unutulmaz şarkılarını seslendirdi. Sahnede 3.5 saate yakın kalan Cohen, sahne performansıyla da hayranlarını büyüledi.

Hayranları her şarkısında sanatçıya eşlik etti. Siyah takım elbisesi ve kendisiyle bütünleşen fötr şapkasıyla sahneye çıkan şarkıcı her fırsatta seyirciyle iletişim halinde oldu.

Leonard Cohen’in 2012 Dünya Turnesi kapsamında verdiği İstanbul konserini, aralarında sanat ve cemiyet hayatından isimlerin de bulunduğu birçok müziksever izledi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle