Gündem Haberleri

  Nazlı Çelik büyük tehlike atlattı

  Hürriyet Haber
  07.04.2016 - 15:50 | Son Güncelleme:

  Hakkari Yüksekova'daki terör operasyonlarını görüntülemeye giden Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik, kafasının hemen yanına fişek isabet etmesi sonucu büyük bir tehlike atlattı

  Daha önce Mardin'in Nusaybin ilçesindeki operasyonları görüntüleyen Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik, bu kez de terör operasyonlarının sürdüğü ve sıcak çatışmaların yaşandığı Hakkari'nin Yüksekova ilçesine gitti. Operasyona katılan Çelik, zaman zaman çatışmaların ortasında kaldı. O anlardan birinde kafasının yanındaki duvara fişek isabet etmesi sonucu büyük bir tehlike atlattı.

  Askerlerle fotoğraf çektiren Nazlı Çelik, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına, "Nusaybin'in ardından, sıcak çatışmanın sürdüğü Yüksekova'ya da ilk kez Star Haber girdi. Operasyon şehit J.Uzm.Çvş. Ramazan Gülle'nin adını taşıyor. Çünkü O, çarşıda sivil giysileriyle alış-veriş görevindeyken şehit edilmişti. Şimdi asker ve polis, müşterek operasyonda, adını yaşatıyor. O çetin mücadeleyi bir kez daha onlarla yan yana yerinde yaşayarak anlatmaya devam ediyoruz" notunu düştü.

  Nazlı Çelik büyük tehlike atlattı

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı