GeriGündem Nazan Öncel’den isim benzerliği açıklaması
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  7
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nazan Öncel’den isim benzerliği açıklaması

Nazan Öncel’den isim benzerliği açıklaması
refid:21122602 ilişkili resim dosyası

İstanbul Fatih'te 7 yıl önce ölen annesinin cesediyle birlikte yaşayan, akli dengesinin bozuk olduğu belirtilen Nazan Öncel haberi Türkiye’yi sarstı. İsim benzerliği nedeniyle zor duruma düşen sanatçı Nazan Öncel adına basın danışmanı açıklama yaptı.

Şehremin Fatih’te adı Nazan Okan (Öncel) olan kadının ölen annesinin cesediyle yedi yıl birlikte yaşadı haberinin sanatçımız Nazan Öncel’le uzaktan ve yakından hiçbir ilgisi yoktur. Konuda ismi geçen Nazan Okan ‘in eski eşinin soyadı olan ‘Öncel’ ismi sadece bir isim benzerliğidir.

Pop müziğinin ünlü ismi Nazan Öncel ‘her yerde yayınlanan bu haberi ben de şaşkınlıkla okudum. Allah kimsenin akıl ve ruh sağlığını bozmasın derken, önce biri kötü bir şaka yapıyor zannettim, ama sonra şuurunu yitirmiş bir kadıncağızın eski eşinin soyadı olan Öncel’i kullandığını anladık. Sadece bir isim benzerliğidir dedi.’

Nazan Öncel “Yanıltıcı haber yapan bazı sosyal medya yayımcıları bu yanlışlığı umarım düzeltirler, çünkü bu şahsıma yapılan akıl almaz bir hakarettir.”dedi.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle