Gündem Haberleri

  Nastassia'ya barış çağrısı

  Hürriyet Haber
  17.03.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Nastassia Kinski'ye, 1992'de boşandığı günden beri kanlı bıçaklı olduğu İbrahim Musa'dan barış çağrısı geldi. Bir türlü uzlaşamadıklarını, bunun tek suçlusunun da Nastassia'nın avukatları olduğunu söyleyen Musa, ‘‘Çocukları düşünüyorum ve Nastassia'dan çocukların hatırına benimle barışmasını istiyorum’’ dedi.

  Nastassia Kİnski, babasının menajeri olan İbrahim Musa'yla tanıştığında henüz 8 yaşındaydı. İbrahim musa, Nastassia'yı şöhret yapmayı daha ö o günden kafasına koymuştu. Onun için mükemmel bir kariyer planı çizdi ve uygulamaya koydu.

  Güzel Nastassia, 14 yaşında Roman Polanski'yle tanışıp ‘‘Tess’’i çevirene kadar Musa'nın sözünden dışarı çıkmadı. Polanski'yle yolları ayrıldığında da yanında İbrahim Musa'yı buldu. Ama bu kez farklı bir kimlikle, sevgili kimliğiyle..

  Nastassia Kinski ve İbrahim Musa 1984'te evlendiler. İki çocukları oldu. Bugün 15 yaşında olan Aliosha ve 13 yaşında olan Sonja... Ancak Aliosha'nın babasının Musa olmadığı kısa bir süre sonra ortaya çıktı. Çift bu konuda kendi arasında anlaştı ve Aliosha'ya 15 yaşına gelene kadar gerçeği açıklamama kararı aldı.

  Uzun süre mutlu bir şekilde yaşayan çiftin arası 1990'ların başında bozulmaya başladı. 1992'de de bitmez denilen evlilik bitti. İbrahim Musa'ya göre Nastassia babasının ve annesinin kurbanı olan, film yapmadığı sürece kimliksiz gezen bir kadındı. Musa'dan sonra ünlü müzik yapımcısı Quincy Jones'la birlikte olan Nastassia'ya göre de İbrahim musa çocuklarını kendinden koparmaya çalışan bir canavardı.

  İkilinin arasındaki gerilimin çocukların mutluluğunu gölgelediğini fark eden İbrahim Musa çareyi ateşkes önermekte buldu. Paris Match'e konuşan İbrahim Musa, ‘‘Bu iş böyle yürümüyor. Avukatlar sürekli Nastassia'yı dolduruyor. O da yanlış kararlar alıp çocukları üzüyor. Aslında böyle davranmak istemediğini biliyorum. Ona çocuklarımızın hatırına benimle barışmasını öneriyorum’’ dedi.  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı