Gündem Haberleri

  Müziğin sesini aç eldiveni hazırla

  Durmuş SEVİNDİK/DHA
  23.05.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  3 yıl önce Gülün Güneş’in boğazından bıçaklanıp başına demirle vurularak öldürülmesi davasında, şüphelilerinin tüyler ürperten mesaj trafiği ortaya çıktı.

  İddiaya göre, öz kızı, sevgilisini, “Annem kuvvetlidir” diye uyardı. Sevgilinin cevap mesajı kısaydı: Müziğin sesini aç, eldiveni hazırla...

  ZONGULDAK’ta, 3 yıl önce 37 yaşındaki Gülün Güneş’i boğazından bıçaklayarak ve başına demirle vurarak öldürüp, cesedini maden ocağında yaktıkları iddia edilen kızı 19 yaşındaki Teksen Yaprak Bozoğlu ve sevgilisi 37 yaşındaki Osman Demir ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemiyle yargılanıyor.  Zonguldak 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde tutuklu yargılanan 3 sanıktan S.A., 7 ay cezaevinde yattıktan sonra tahliye edilirken, geçen cuma günü yapılan 33’üncü duruşmada tutuklu sanıklar Bozoğlu ve Demir hazır bulundu.

  ‘Cezai ehliyeti az’

  Bozoğlu, annesini, S.A.’nın tecavüz etmesine göz yummakla suçlarken, cinayeti de bu yüzden işlediğini söyledi. Bozoğlu’nun, akli dengesinin yerinde olup olmadığının saptanması için sevk edildiği Adli Tıp Kurumu’ndan, cezai ehliyetinin az olduğu yönünde rapor geldiği belirtildi. Mahkeme, olay tarihinde 16 yaşında olan Bozoğlu’nun kemik yaşının saptanmasına yönelik Adli Tıp raporu gelmediğinden duruşmayı erteledi. Karar için bu rapor beklenirken, iki sevgilinin cinayetten hemen önce yaptıkları mesajlaşmalar ortaya çıktı.

  İşte korkunç yazışma

  İki sevgilinin cinayet öncesi tüyler ürperten yazışmaları şöyle:

  T.Y.B.  Anneme yarım bardak ayran içine iki ilaç verdim, içti. Etkisi ne zaman başlar?
  O.D.  İçti mi, çok güzel aferin,          1 saat, yarım saat olabilir.
  T.Y.B.  Annem uyursa cama eteri getir, uyurken onu da koklatayım, garanti olsun, sonra sen gelirsin.
  T.Y.B.  Aşkım annem yattı. Aşkım vallahi yattı. Aşkım, hu hu uyuyor.
  O.D.  Her şey iyi, eldiveni hazırla.
  T.Y.B.  Aşkım gelme, korkuyorum. Hiçbir şey yapmasak mı. Bak annem bağırır çağırır, çırpınır, seni yıkar. Annem kuvvetli. Beni dinle; müziğin sesini açalım, silahla vuralım, kimse anlamaz, yemin ki anında öldürürüz, gece de evden çıkarız.
  T.Y.B.  Annem S.A.’yı bile dövüyor. Seni döver. Gelir gelmez silahla bir el kafasına sıkalım.
  T.Y.B  Aşkım geleceksen silahla vuralım, balistik kısmını bana bırak.
  O.D.  Müziğin sesini aç, eldiveni hazırla, dediğimi yap.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı