Gündem Haberleri

  Musa’nın kaynanası kadın kaçırdı

  Hürriyet Haber
  02.07.2001 - 00:00 | Son Güncelleme:


  Parkta sevgilisiyle oturan kadın, silahlı 4 kişi tarafından kaçırıldı. Kaçıranlardan biri, İngiliz Sarah'la adını duyuran Musa Kömeağaç'ın kayınvalidesi çıktı.

  SEVGİLİSİ Ali Göksu ile Kahramanmaraş Stadyumu karşısındaki parkta oturan 21 yaşındaki H.G., Selahattin Kılıç (51), Erol Ülfet ve Şerafettin Alma (55) ile fuhuş yaptırmaktan sabıkalı 'Aysel' takma adlı Hanife Öztürk tarafından, zorla otomobile bindirilerek kaçırıldı. Ali Göksu'nun haber vermesi üzerine alarma geçen polis, otomobili Gaziantep yolu üzerinde durdurdu.

  Tutuklandılar

  H.G. kurtarılırken, üzerlerinde 3 bıçak ve 1 tabanca bulunan 4 kişi gözaltına alındı. Hürriyeti tehdit, zorla kadın kaçırma ve alıkoyma iddiası ile nöbetçi mahkemeye çıkarılan 4 sanık, H.G. ile daha önceden tanıştıklarını, parkta karşılaşınca birlikte otomobille gezmeye çıktıklarını iddia etti. Ancak H.G. ile Ali Göksu'nun davacı olması üzerine, 4 saldırgan tutuklanarak cezaevine konuldu.

  1998 de evlenmiş

  Tutuklananlar arasındaki Hanife Öztürk, İngiliz Sarah Cook ile nikáhsız ilişkisiyle kamuoyunda bir süre tartışma yaratan Musa Kömeağaç'ın kayınvalidesi çıktı. Musa Kömeağaç, 1998 yılında Hanife Öztürk'ün kızı Aylin ile resmi nikáhla evlenmişti.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı