Gündem Haberleri

  Musa’nın katil şüphelisi kuzeni teşhis edildi

  DHA
  13.11.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Erzurum’da Musa Kang’ın katil şüphelisi olarak 16 yaşındaki kuzeni S.K.’nın tutuklanmasına, en çok Kang’ın ailesi şaşırdı.

  İŞTE ERZURUM VALİSİ ÖZTÜRK'ÜN AÇIKLAMASI / WEB TV

  EN SON BU ADAMLA GÖRÜLDÜ / WEB TV              

  BİLGİSAYAR KURDU ÖLÜ BULUNDU / WEB TV     

  Musa’nın babası Nejmettin Kang, “O da benim evladımdı. Oğlumu, yeğenimin öldürdüğüne inanmak istemiyorum” dedi.

  ERZURUM’da 13 yaşındaki Musa Kang’ın öldürülmesiyle ilgili olarak 16 yaşındaki kuzeni S.K.’nın tutuklanması, aileyi şoke etti. Suçlamayı reddeden, ancak görgü tanıklarının küçük kurbanla en son görülen ‘kapüşonlu kişi’ olduğunu teşhis ettiği S.K., önceki akşam gözaltına alındı ve dün sabaha karşı ‘nitelikli kasten adam öldürme’ suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine konuldu. Oğlu Musa’nın katili olarak yeğeni S.K.’nın tutuklanmasıyla sarsılan Musa’nın babası Nejmettin Kang, “Yeğenimin oğlumu öldürdüğüne inanmak istemiyorum. Çünkü, sevincimizi de acımızı da onlarla paylaşırız” dedi. Musa’nın cenaze töreninden sonra polis merkezine yürüyen grubun ön sıralarında, ‘Musa’ya uzanan eller kırılsın’ diye bağıran amca Ebamüslüm Kang da sekiz çocuğundan en küçüğü olan S.’nin tutuklanmasıyla yıkıldı.

  Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Vali Sebahattin Öztürk, “Tanıklarla canlı teşhis yapılmış olup tanıklar, Musa Kang’ın yanında bulunanın kuzen S.K. olduğunu teşhis etmişlerdir” dedi.

  Musa’nın katil şüphelisi kuzeni teşhis edildi

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı