Gündem Haberleri

  Münevver'in eşyalarını annesi aldı

  Dilhun GENÇDAL/İSTANBUL, (DHA)
  08.12.2009 - 14:50 | Son Güncelleme:

  Etiler’de cesedi çöp konteynerında bulunan Münevver Karabulut’un emanetleri ölümünden 9 ay sonra bugün annesine teslim edildi. Aile avukatı Rezan Epözdemir ile birlikte acı emanetleri almaya anne Nagihan Karabulut geldi.

  İŞTE MÜNEVVER'İN SAATİ VE BİLEKLİĞİ

  EN ACI EMANET / WEB TV      

  Şişli Adliyesi’nden emanetleri teslim alan acılı anne gözyaşlarını tutamadı. Nagihan Karabulut, "Geç de olsa alabildik. Saati çok isteyerek almıştı, bileklik de zaten balık kendi burcuydu, hiç çıkarmadan taktığı bileklik ve saatti. Son kalan şeyler başka birşey yok" dedi.

  Avukat Epözdemir de gazetecilerin sorularını yanıtladı. Epözdemir, "Biraz sanıcılı bir süreç oldu. Ne yazık ki, bizim hukuk sistemimiz böyle. Fakat nihayetinde aldık, aileye teslim edeceğiz. Ölümden hemen sonra elde edilen iki şey vardı, bir bileklik, bir saat onları aldık, müvekkillere teslim edeceğiz. Onun dışında çanta gibi kişisel eşyalar davanın haline müessir olduğu için ve suç delili vasfı mahiyetini taşıdığı için adli emanette, davanın kesinleşmesiyle alacağız onları artık" dedi.

  Epözdemir, Nagihan Karabulut üzüldüğü için emanetleri kendisine teslim edemeyeceklerini, ailenin diğer bireylerine vereceklerini de aktardı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı