Gündem Haberleri

  Münevver cinayetinin güvenlik kamerası kayıtları

  Serpil KIRKESER - İSTANBUL DHA
  23.11.2009 - 12:57 | Son Güncelleme:

  Münevver Karabulut cinayetinde iddianamenin temelini oluşturan güvenlik kamerası görüntüleri basına yansıdı.

  İŞTE O GÖRÜNTÜLER / WEB TV      

   

  Görüntülere göre polisin eve ulaşmasıyla Cem'in evden ayrılması arasında yalnızca dört dakika var. Yani polis Cem'i dört dakikayla kaçırmış. Baba Garipoğlu, iddiaya göre parayı almak için eve dönmüş ancak kapıda polisleri görünce eve girmekten vazgeçmiş.

   

  Görüntülere göre saat 10.20'de baba Mehmet Nida Garipoğlu elinde bir valizle çıkıp aracına biniyor. 44 dakika sonra anne ve kızı evden ayrılıyor.

   

  Saat 12.47'de Cem Garipoğlu testere almak için evden ayrılıyor. 21 dakika sonra elinde beyaz bir poşetin içinde testere ile eve geri dönüyor. Testereyi bıraktıktan sonra 13.08'de Münevver'i almak için evden çıkıyor.

   

  Görüntülerde saat 19.04'te Cem Garipoğlu'nun cesedin bulunduğu gitar çantası ve valizle evden çıkışı da görülüyor. Baba Nida Garipoğlu saat 23.01'de eve gelip 43 dakika sonra çıkıyor. Cem'le birlikte evden ayrılıyor. Cem ve babası evden ayrıldıktan yalnızca 4 dakika sonra polisler eve geliyor..

   

  Bir süre sonra baba, Cem'i Bahçeşehir'de bir kafeye bırakarak eve geri dönüyor ama 23.57'de evde polisleri gördüğünden girmeden ayrılıyor. İddiaya göre baba evden yüklü miktarda para alacaktı.

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı