Gündem Haberleri

  Müjdeli haber

  Hürriyet Haber
  03.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Malezya'nın Ankara Büyükelçisi Leong, Antalya Valisi Ertuğrul Dokuzoğlu'nu ziyaretinde golf turizmi için müjdeli haberler verdi.

  Turizmde 2001 sezonu hazırlıklarına başlayan Antalya'ya müjdeli bir haber de Malezya'nın Ankara Büyükelçisi Datin Paduka Melanie Leong verdi. Antalya Valisi Ertuğrul Dokuzoğlu'nu makamında ziyaret eden Büyükelçi Leong, Türkiye'deki görevinin ilk günlerinde ilk ziyaretini Antalya'ya yaptığını belirtti.

  GOLFÇÜLER AKIN EDECEK

  Antalya'nın adını ülkesinde duyduğunu belirten Leong, özellikle Malezyalı işadamlarının golfü çok sevdiğini ifade etti. Büyükelçi, ‘‘Tarihi ve doğasına hayran kaldığım kente golfçülerimizin akın edeceğini söyleyebilirim. Bunun yanında hangi alanlarda işbirliği yapacağımızı belirleyeceğiz’’ dedi.

  VALİNİN SÖZLERİ

  Malezya Büyükelçi ile birlikte ziyarete katılan İzmir Fahri Konsolosu işadamı Hüsamettin Şınlak ise amaçlarının ticari ilişkileri artırmak istediklerini anlattı. Vali Dokuzoğlu da, Malezya ile Antalya arasında kurulacak ticari ve turizm köprüsü için elinden geleri yapacağını bu konuda işadamlarına büyük görev düştüğünü kaydetti.

  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı