Gündem Haberleri

  Müjde Ar'dan ekranda itiraf

  Hürriyet Haber
  04.10.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Müjde Ar, öptüğü ilk oyuncunun Salih Güney olduğunu ve bu öpüşmenin sinema dünyasında şansını açtığını söyledi.

  33 YIL ÖNCE "AŞK-I MEMNU "FOTOĞRAFLARI

  Müjde Ar, kameralar önünde öptüğü ilk oyuncunun Salih Güney olduğunu ve bu öpüşmenin sinema dünyasında şansını açtığını söyledi. Ar, "Salih'ten sonra her filmde önüme geleni öptüm" dedi.
  Salih benim için ilktir
  Müjde Ar, önceki akşam ekrana gelen "Haydi Gel Bizimle Ol" programına esprileriyle damgasını vurdu. Ünlü oyuncu, program konuğu Salih Güney'le ilgili itirafıyla da herkesi güldürdü. Kameralar karşısında öptüğü ilk erkeğin, 33 yıl önce çekilen "Aşk-ı Memnu" dizisindeki rol arkadaşı Salih Güney olduğunu söyleyen Ar, bu öpücüğün sinema dünyasında önünü açtığını anlattı.

  Müjde Ardan ekranda itiraf

  O gerçekten iyi öpüşür
  Sohbet sırasında sözün Salih Güney'in ne kadar iyi öpüştüğüne gelmesi üzerine söze giren Müjde Ar, şöyle konuştu: "Evet, gerçekten iyi öpüşür. Benim ilk öpüştüğüm adam da odur. Onun ilk öpüştüğü kadın ise Belgin Doruk... Zaten ondan sonra benim önüm açıldı, her filmde önüme geleni öptüm. En son kafamı duvara dayayıp tecavüz ediyorlardı ya, neyse..."
  Yönetmene ben tavsiye ettim
  Salih Güney, bir sinema filminde sevgilisini oynayan Müjde Ar ile "Aşk-Memnu"da da rol arkadaşı olmak istediğini, yönetmene bunun için kendisinin teklif götürdüğünü söyledi: "Müjde daha önce bir filmde sevgilim rolündeydi. Sonra 'Aşk-ı Memnu'daki Bihter'i oynaması için onu yönetmen Halit Refiğ'e ben tavsiye ettim."

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı