Gündem Haberleri

  Müjde Ar Alkor'u yanına oturtmadı

  Hürriyet Haber
  13.10.2011 - 12:02 | Son Güncelleme:

  Altın Portakal Film Festivali'nde Müjde Ar ve Selda Alkor'un arasında yaşananlar festivali gölgede bıraktı.Müjde Ar, Selda Alkor'u istemedi.

  ALTIN PORTAKAL'IN UNUTULMAYAN OLAYLARI

  Müjde Ar, Alkor'un kendisine yakın oturmasını istemedi. Alkor duruma çok sinirlendi.

  Altın Portakal Film Festivali'ne her anlamda kadınlar damga vurdu! Bu yıl 'Ve Kadınlar Dünyaya Dokundu' temasıyla kadına odaklanan festivalde kadınlara yönelik birçok etkinlik yapılıyor. Kadın sorunlarını, kadına karşı şiddetin, kadının dünya üzerindeki etkisinin konuşulduğu festivalde, iki Yeşilçam yıldızının atışması şaşkınlık ve üzüntü yarattı.

  YAKIN OTURMAK İSTEMEDİ

  Festivalde jüri başkanı olan Müjde Ar, konuk olarak filmleri takip eden Selda Alkor'un yüzüne bile bakmadı. Önceki gün bir film gösterimi sırasında jüriye yakın bir koltukta oturan Selda Alkor, Mühjde Ar'ı görünce ayağa kalktı. Ancak Ar, görevlilere Alkor'un kendisine yakın oturmak istemediğini ve yerinin değiştirilmesini istedi. Görevliler, Alkor'a yerini değiştirmeyi teklif edince olay su yüzüne çıktı.

  "DAHA DA FESTİVALE GELMEM"

  Duruma tepki gösteren Alkor, "Ben halkım. Filmi burada izleyeceğim. Jüri de benim izleyici olduğumu unutmasın" dedi. Ancak yaşadığı olaya çok sinirlenen Alkor, festivali terk etmek istedi. Aksav ve Altın Portakal yetkilileri Alkor'a çiçekler göndererek özür diledi. Bu yıl festivalde kalacağını ancak bir daha asla gelmeyeceğini ifade eden Alkor, ertesi gün de aynı yerde oturup film izledi. (HT Magazin)

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı