Gündem Haberleri

  Muhasebecisine bile şeyh olduğunu söylemiş

  Soner KOCAER-Teslime TOSUN
  24.08.2006 - 00:49 | Son Güncelleme:

  İşadamı Mustafa Hüseyin Kıvrık’ın yanında 2 yıldır muhasebeci olarak çalışan Osman Göçer, olayı gazetelerde okuyunca dehşete düştüğünü söyledi:

  "Haberi okuyunca kanım dondu. Böyle bir olaya kalkışabileceği aklımın ucundan bile geçmedi. Ofisinde zaman zaman dini konular üzerine sohbet ederdik. Bir sohbette bana ’şıhlık’ yaptığını söyledi. 3 ay öncesine kadar muhasebe evraklarını ofisine kadar gidip kendimiz alırdık. 3 ay önce, ’Artık siz gelmeyin, ben göndereceğim’ diyerek işyerine girmemizi önledi. Hatice Sak, işyerinde yemekler yapardı. Kıvrık, Ahmet ve Meryem’i bize yeğenleri olarak tanıtmıştı. Ahmet’in üniversite masraflarını da karşılıyordu."

  Kıvrık iki yıl önce Kütahya’dan Antalya’ya geldi. 5 milyar sermayeli ’An-Roda’ adlı bijuteri şirketini kurdu. Kütahya’da tanıştığı eşinden boşanmış olan Hatice Sak ve kızı Meryem Sak’ı da Antalya’ya getirerek yanında çalıştırmaya başladı. Tıp Fakültesi’ni kazanıp Antalya’ya gelen Ahmet Sak da Kıvrık’ın annesi ve kızkardeşi için tuttuğu eve taşındı.
  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı