Gündem Haberleri

  Muğla'daki olayları soruşturmak için geldiler

  Hürriyet Haber
  16.05.2010 - 13:50 | Son Güncelleme:

  Muğla Valisi Ahmet Altıparmak, Muğla'da yaşanan olayları soruşturmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğünün 2 polis başmüfettişinin Muğla'ya gönderdiğini belirterek, “Olayda kimin ihmali varsa gereği yapılacak” dedi.

  Vali Altıparmak, üniversite öğrencileri arasında başlayan kavgada 1 öğrencinin silahla ağır yaralanması ve Kötekli Mahallesi'nde yaşanan olaylarla ilgili başlatılan soruşturmanın sürdüğünü belirtti.

  Olayları soruşturmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğünün 2 polis başmüfettişini Muğla'ya gönderdiği kaydeden Altıparmak, “Müfettişler bildiğim kadarıyla çalışmaya başladılar. Olayda kimin ihmali varsa gereği yapılacak” diye konuştu.

  Sağduyulu davranan vatandaşlara da teşekkür eden Vali Altıparmak, şunları söyledi:

  “Muğla'da meydana gelen olaylara zamanında müdahale ederek, önleyen ve gece gündüz demeden cefakarca görevlerini yerine getiren güvenlik kuvvetlerimizin tüm mensuplarına bu vesile ile teşekkür ediyorum. Büyük sağduyu örneği sergileyerek sükunetin sağlanmasında bizlere destek veren soylu Muğla halkına ve siyasi parti il başkanları ile teşkilatlarına teşekkür ediyorum.

  Gerek şahsımın ve gerekse güvenlik güçlerinin olayı sonlandırmadaki çaba ve gayretlerini tüm Muğlalı hemşehrilerimin yüce takdirlerine bırakıyorum. Böyle son derece üzücü bir olayı, Muğla içinde ve dışında yaşayan hiçbir vatandaşımızın arzu etmeyeceği, ancak art niyetlilerin böyle bir arzu içinde olacağı aşikardır.”

  Bu arada, olayların yaşandığı Kötekli Mahallesi'nde park halindeki hurda bir otomobilin dün gece kimliği belirsiz kişilerce yakılmasıyla ilgili inceleme ve soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı