GeriGündem Muğla seçim sonuçları grafikler ve oy oranları ile Hurriyet.com.tr'de!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Muğla seçim sonuçları grafikler ve oy oranları ile Hurriyet.com.tr'de!

Muğla seçim sonuçları grafikler ve oy oranları ile Hurriyet.com.tr'de!

Muğla seçim sonuçları sandıkların kapatılmasının ardından birçok vatandaşın gündeminde yer almaya devam ediyor. Muğla merkez ve ilçelerde yer alan son seçim sonuçları Hurriyet.com.tr üzerinden grafikler ve oy oranları ile görüntülenebilecek. İşte, Muğla'nın grafikli ve oy dağılımlı 31 Mart seçim sonuçları

Türkiye, bir kez daha sandık başına gitti. Yüksek Seçim Kurulu (YKS) tarafından belirlenen seçim yasaklarının kaldırılmasının ardından Muğla ve ilçelerinin sonuçlar anlık olarak seçmenlerle paylaşılabilecek. Muğla gibi diğer tüm illerin 31 Mart yerel seçim sonuçları hurriyet.com.tr’nin seçim özel sayfasındaki yerini alacak.

Türkiye'nin dört bir yanında olduğu gibi Muğla’da ikamet eden vatandaşlar da yerel seçim heyecanı yaşanıyor.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı, belediye başkanlığı, belediye meclisi üyeliği ve muhtarlık, diğer illerde, sırasıyla belediye başkanlığı, belediye meclisi üyeliği, il genel meclisi üyeliği ve muhtarlık, seçimlerine ait oy pusulalarının sayım ve dökümü yapıldı.

Muğla ve ilçelerinin anlık seçim sonuçları, partilerin oy dağılımı, il il seçim sonuçları, en doğru ve en kesin seçim sonuçları tüm detaylarıyla hurriyet.com.tr seçim özel sayfasından görüntülenebilecek.

MUĞLA’nın Ortaca ilçesinde yaşayan 95 yaşındaki Ramazan Öztürk, ilerleyen yaşına rağmen yakınlarının yardımıyla geldiği okulda oyunu kullandı.

Gökbel Mahallesi’nde yaşayan 4 çocuk ve 11 torun sahibi Ramazan Öztürk, oğlu İdris Öztürk’ün aracıyla Gökbel İlkokulu’na getirildi. Okulda görevli jandarma ekiplerinin de yardımıyla tekerlekli sandalyeye oturtulan Ramazan Öztürk, oy kullanacağı 1077 nolu sandığın olduğu sınıfta götürüldü. Gözleri az gören ve işitme kaybı bulunan Ramazan Öztürk, oyunu kullanabilmek için kabine oğlu İdris Öztürk ile birlikte girdi. Oyunu kullanan Ramazan Öztürk, isim listesindeki imza hanesine parmak bastı.

Muğla seçim sonuçları grafikler ve oy oranları ile Hurriyet.com.trde

Yorumları Göster
Yorumları Gizle