GeriGündem Mucize kurtuluş
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  38
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mucize kurtuluş

Mucize kurtuluş
refid:13601106 ilişkili resim dosyası

Arkadaşlarıyla tartışan genç kadın, erkek arkadaşını aradı "yaşamak istemiyorum" dedi ve kendini 3. kattan aşağıya attı. Mucize eseri kurtulan genç kadının vücudunda kırıklar meydana geldi.

İŞTE KARE KARE O AN

İŞTE ATLAMA ANI / WEB TV

Genç kadın henüz belirlenemeyen bir nedenle üçüncü kattaki evinin penceresinden aşağı atladı. Beton zemine düşerek ağır yaralanan kadın, ambulansla hastaneye kaldırıldı.             

21 yaşındaki kadın yalnız yaşadığı evinde ağırladığı arkadaşlarıyla iddiaya göre tartıştı. Tartışmanın ardından arkadaşlarını evden çıkarttı ve erkek arkadaşını arayıp, artık yaşamak istemediğini söyledi ve telefonu kapattıktan sonra da 3'üncü kattaki evinin penceresine çıktı.

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen itfaiye, sağlık ve polis ekipleri, ikna etmeye çalıştı. Ancak iki kez çıktığı pencereden eve giren kadın, itfaiye ekiplerinin hava yastığı açmaya çalıştığı sırada, pencereye üçüncü kez çıkıp, aşağı atladı.

Olay yerinde bulunan sağlık ekibi, beton zemine düşerek ağır yaralanan kadını, ambulansla hastaneye kaldırdı. Muayanede belinde, kalçasında, sağ bacak kaval kemiğinde ve sol topuğunda kırıklar olduğu belirlenen kadının ameliyata alınacağı belirtildi.

BIÇAKLA ARKADAŞLARINI EVDEN ÇIKARMIŞ

Hastanedeki tedavisinin devam ettiği, sağlık durumunun ise iyiye gittiği açıklanan kadının, arkadaşlarının verdiği bilgiler de intihar olayının nedenini ortaya çıkardı. Arkadaşlarıyla alkol alıp eğlenen kadının , bir süre sonra telefonla konuştuğu erkek arkadaşıyla tartışmaya başladığı öğrenildi. Tartışma sonrasında  bu kez mutfaktan aldığı bıçakla evdeki arkadaşlarını zorla dışarı çıkardığı, ardından da pencereye çıkıp kendisini boşluğa bıraktığı saptandı.

Kadının kimliğini ve olayın geçtiği şehirin ismini özellikle yayınlamıyoruz...

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle