Gündem Haberleri

  MP3 çalarda özel fırsat

  Hürriyet İnternet
  14.02.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Dijital müzikçalar dünyasının genç markalarından MPIO’nun Türkiye distribütörü Hızlı Sistem, MPIO Boom FG100 modelini özel bir fiyatla piyasaya sundu. Özgün tasarımı ve yüksek teknolojik özellikleri ile büyük beğeni toplayan MPIO FG100’ün 256 MB’lık modeli müzikseverlere 99$+KDV gibi uygun bir fiyatla satılacak.

  MPIO FG100’ün tasarımında 1970’lerde yaygın olan ve sokaklarda omuzda taşınan “boom box” müzik setlerinden ilham alınmış. MP3, WMA ve ASF dijital müzik formatlarını destekleyen MPIO FG100’ün bazı üstün özellikleri şöyle:

   

  MPIO FG100, dört satırlık renkli, okunaklı ve geniş OLED ekrana sahip. OLED ekranın önemli bir özelliği de enerji tüketiminin çok düşük seviyede olması. Bu da, pil ömrünü uzatan önemli bir avantaj. Ekran parlaklığı, ortamdaki ışık seviyesine göre otomatik olarak ayarlanıyor.

   

  MPIO FG 100 üzerindeki optik “Line-In” girişi sayesinde CD ya da kaset çalardaki kayıtlar dijital ortama yüksek kalitede, MP3 formatında aktarılabiliyor. MPIO FG100 ile FM radyodan direkt MP3 kaydı yapılabildiği gibi, hassas dahili mikrofon sayesinde altı saate kadar ses kaydı yapılabiliyor.

   

  MPIO FG 100’ün 256 MB’lık veri taşıma ve depolama kapasitesi kullanıcıya önemli bir avantaj sunuyor. USB 2.0 sayesinde bilgiler 40 mbps hızında aktarılabiliyor.

   

  Her yerden kolayca temin edilebilecek normal kalem pil (AA tipi) ile aygıt 43 saate kadar müzik keyfi sunuyor.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı