Gündem Haberleri

  Motosikletli çete reisini sevgilisi yakalatmış

  Çetin AYDIN-Mürteza AKKAYA/İSTANBUL
  03.08.2006 - 00:34 | Son Güncelleme:

  Çeteci eski polis 26 yaşındaki Güniz Akkuş’u Polat Towers Residence’ta birlikte yaşadığı borsacı sevgilisi Sinan Osman’ın yakalattığı ortaya çıktı.

  Edinilen bilgiye göre çeşitli suçlardan arandığını öğrenince ortalıktan kaybolan Akkuş’u yakalamak için polis, borsacı sevgilisi Sinan Osman’ın ifadesine başvurdu. Sinan Osman da cep telefonuyla Akkuş’u arayarak, buluşmak için randevu verdi. Polisle işbirliği yapan Sinan Osman, randevu yerini polise bildirdi. Polis de, iki adamıyla Polat Towers Residence’ın otoparkına gelen Akkuş’u gözaltına aldı.

  İnanılmaz iddialar

  ’Hanımağa’ lakaplı Güniz Akkuş’un hakkındaki iddialar da bitmek bilmiyor. Akkuş’un, 1.5 yıl birlikte olduğu eski sevgilisi Aykim Plastik’in sahibi Yılmaz Aydın’ın ayrılma teklifine sinirlenerek işyerini bastığı, "Ben istemedikçe benden ayrılamazsın" deyip ateş açtığı ve olayda 2 kişinin yaralandığı öne sürüldü. Akkuş’un, sık sık kendini savcı olarak tanıtarak Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nü arayıp hakkında soruşturma olup olmadığı konusunda bilgi almaya çalıştığı da iddialar arasında. Annesi Münire Akkuş’un da, kızından şikayetçi olan Reina’nın sahibi Mehmet Koçarslan ile Yılmaz Aydın’ı şikayetlerinden vazgeçmeleri için işyerlerinde ziyaret ettiği öne sürüldü.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı