GeriGündem Morrissey'den Esad mesajı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Morrissey'den Esad mesajı

Morrissey'den Esad mesajı
refid:21029116 ilişkili resim dosyası

19. İstanbul Caz Festivali'nin kapanışında sahneye çıkan Morrisey'in ekibi "Assad is shit" (Esad b.ktur) yazılı tişörtlerle sahnedelerdi.

Bu yılın en çok konuşulan ve merakla beklenen İngiliz müzisyen Morrissey konseri dün akşam Harbiye Açıkhava’da gerçekleşti. İstanbul’a ikinci kez gelen Morrissey, konsere Türk bayrağı açarak başladı. Morrissey’e eşlik eden diğer müzisyenlerin üzerinde ise "Assad is shit" (Esad b.ktur) yazılı tişörtlerle sahnedelerdi.

 

İKSV’nin düzenlediği 19. İstanbul Caz Festivali'nin kapanışında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde dün gece konser veren İngiliz müzisyen konsere "How Soon is Now?" şarkısı ile başladı. Yaklaşık bir saat sahnede kalan Morrissey Türk hayranlarına bir kez daha kendisine hayran bıraktı.

 

“WILLIAM VE KATE’TEN NEFRET EDİYORUZ”

 

Hem şarkı sözleriyle hem de duruşuyla mesaj vermekten asla çekinmeyen Morrissey’in turne kapsamındaki diğer konserinde de "Assad is shit" yazılı tişört ile sahneye çıkmışlardı.

Ekibin daha önce Brezilya konserinde giydikleri “We hate William and Kate” (William ve Kate’ten nefret ediyoruz) yazılı tişörtlerle konser vermeleri ise özellikle İngiliz basını tarafından çok eleştirilmişti.

 

Morrisseyden Esad mesajı


Yorumları Göster
Yorumları Gizle