Gündem Haberleri

  Moda haftasının ardından

  Hürriyet Haber
  24.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Geçtiğimiz hafta gerçekleşen 37. Vizon Show defilelerinin yankıları hala sürüyor. Türk moda dünyasının en renkli görüntülerinin ve en yeni tasarımlarının yer aldığı şovlar tasarımcılarla halkı da buluşturma özelliğini sürdürdü...

  CNN Türk ve Hürriyet Gazetesi sponsorluğunda hazırlanan 37'nci Vizon Show defilesi geçtiğimiz hafta İstanbullu'lara muhteşem bir üç gün yaşattı. Türkiye'de defile olayını neredeyse başlatan bir organizasyon niteliği taşıyan Vizon Show da gururla 21 yaşını tamamlamış oldu.

  İstanbul'da Pera Palas Oteli'nde gerçekleşen defilelerde Arzu Kaprol ve Bahar Korçan gibi 90'lı yıllarda yıldızı parlamış ve yurtdışında da başarıyla isimlerini duyuran tasarımcılar kreasyonlarıyla yer aldı. Ayrıca Neslihan Yargıcı kendi yetiştirdiği beş genç stilistin tasarımlarını izleyenlere sundu. Vizon Show kapsamında ‘‘haute couture’’ün büyük bir ismi Yıldırım Mayruk da koleksiyonlarıyla defilelerde yer aldı.

  Defilelerde Ayşe Hatun Önal, İlgi Gövsa, Nefise Karatay ve Sevcan Zabit gibi ünlü mankenler yer aldı. Tabii ki son günlerin en gündemdeki mankeni Deniz Akkaya da Vizon Show kapsamındaki kreasyonları tanıtan modeller arasındaydı.

  Muhteşem geçen moda haftasının arkasından hem defilede görev yapan mankenler, hem kreasyonlarını tanıtan firmalar ve tasarımcılar Vizon Show'un eski görkemli günlerini kazandığını belirtirken, organizasyon izleyenlerden de tam not aldı. Şov sonrasında, İTKİB'in başarılı çalışmalarıyla da adını Avrupa'da son zamanlarda sürekli olarak duyuran Türk moda dünyasının milenyumda daha da parlayacağı söylendi...

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı