Gündem Haberleri

  MİT ajanına buzlu önlem

  Hürriyet Haber
  12.01.2012 - 16:15 | Son Güncelleme:

  Milli İstihbarat Teşkilatı, 85'inci kuruluş yıl dönümünü kapsamında düzenlediği bilgilendirme toplantıları çerçevesinde dün akşam devletin zirvesine brifing verdi. MİT'in servis ettiği fotoğrafta, Cumhurbaşkanı, Başbakan ve MİT Müsteşarının bulunduğu kareye yanlışlıkla giren bir MİT ajanının yüzünü buzlaması dikkat çekti.

  Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT)  Müsteşarlığında, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Başbakan  Recep Tayyip Erdoğan, ilgili bakanlar, askeri erkan ve yüksek yargı organlarının  başkanlarının katıldığı bilgilendirme toplantısı yapıldı.

  Toplantıda, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın, devlet erkanına, teşkilatın  yürüttüğü halkla ilişkiler çalışmalarını anlatması, iç ve dış istihbarat  alanındaki yeniden yapılandırmaya ilişkin süreç ve yürütülen projelerle ilgili  bilgi verdi.

  Toplantıda ayrıca Cumhurbaşkanı Gül ve Başbakan Erdoğan da konuşma yaptı.

  MİT’in medya temsilcilerine verdiği brifingin aksine, devletin zirvesinin katıldığı toplantıda çekilen fotoğraflar basınla paylaşıldı. MİT'in basına servis ettiği fotoğrafta, Cumhurbaşkanı, Başbakan ve MİT Müsteşarının bulunduğu kareye yanlışlıkla giren bir MİT ajanının yüzünü buzlaması dikkat çekti.

  MİT ajanına buzlu önlem

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı