Gündem Haberleri

  Minik Fatih 8 gündür kayıp

  Hürriyet Haber
  22.10.2005 - 14:22 | Son Güncelleme:

  Denizli'nin Sarayköy İlçesi'nde, 8 gün önce kaybolan 2 yaşındaki çocuktan haber alınamıyor.

  Alınan bilgiye göre, Sarayköy'e bağlı Acısu Köyü Köyü'nde yaşayan tekstil işçisi Muhlis Özavcı (28), 14 Ekim'de oğlu Fatih (2) ile alışveriş yapmak için ilçe pazarına gitti.

  Özavcı, oğlu Fatih'i pazar yerinde karşılaştığı kardeşi Şemsettin Özavcı'ya bırakıp alışverişe devam etti. Yeğeniyle gezerken sigara almak için bir bakkala giren Şemsettin Özavcı, dışarıya çıktığında yeğenini bulamadı.
  Bunun üzerine, İlçe Emniyet Amirliği ve Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler tarafından Büyük Menderes Nehri kıyısında ve çevresinde yaptığı aramalara rağmen, küçük Fatih bulunamadı.
  Baba Muhlis Özavcı, yaptığı açıklamada bir düşmanları olmadığını belirterek, “Kaçırıldığı gün bir telefon geldi. 'Merak etme oğlun bizde, iyi bakıyoruz' dediler. Oğlumu para için kaçırmış olamazlar, çünkü fakir bir aileyiz. Ben bir fabrikada asgari ücretle çalışıyorum” dedi.

  Anne Saime Özavcı ise “Fatih benim tek çocuğum. Bir anne olarak büyük acı yaşıyorum. Çocuğumu kim kaçırdıysa beni anlasın ve oğlumu versin” diye konuştu.

  Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi. 

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı