Gündem Haberleri

  Minibüsten kurtuldu, kamyonun altında kaldı

  Mustafa ÖZDABAK/İSTANBUL, (DHA)
  07.12.2009 - 17:54 | Son Güncelleme:

  İSTANBUL, 4. Levent'te trafik ışıkları yerine 30 metre ilerde yolun karşısına geçmek isteyen 25 yaşındaki Ömer Timur, hafriyat yüklü kamyonun altında kaldı. Bacağı asfalt zemin ile kamyon arasında sıkışan Ömer Timur, vinç kullanılarak kurtarıldı.

  FECİ KAZANIN FOTOĞRAFLARI

  Kaza saat 14.00 sıralarında Büyükdere Caddesi'nin Maslak yönünde meydana geldi. Beşiktaş ile Sarıyer arasında çalışan hatlı minibüsün sürücüsü Murat Semerci ile kamyon sürücüsü Ali Rıza Şen alışveriş merkezi Kanyon'un önündeki ışıklar kendilerine yeşil yanında harekete geçti.

  Minibüs sürücüsü Murat Semerci, yayaya yasak bölgeye orta refüjdeki korkulukları aşarak giren Ömer Timur'a çarpmamak için sağa direksiyon kırdı. Hafriyat yüklü kamyonun sürücüsü Ali Rıza Şen ise kazayı önlemek için orta refüje yöneldi. Ancak minibüsten kurtulan Ömer Timur, 34 BMU 56 plakalı kamyonun altında kaldı. Ömer Timur'un sol bacağı asfalt zemin ile kamyon arasında sıkıştı.

  İtfaiye ve sağlık ekipleri Ömer Timur kurtaramıyca vinç getirildi. Ancak bu vinç kamyonu kaldıramayınca 30 tonluk olanı getirtildi. Bir saat sonra kurtarılan Ömer Timur'un bacağının kırıldığı belirlendi.

  Ömer Timur, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Minibüs ve kamyonun sürücüleri de ifadelerinin alınması için Levent Polis Merkezi'ne götürüldü.

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı