Gündem Haberleri

  Milyarderler kulübü İstanbul’da açılıyor

  Tolga ÖZBEK
  27.11.2009 - 12:30 | Son Güncelleme:

  ÜNLÜ İtalyan iş adamı ve Formula 1’de yarışan Renault takımının eski patronu Flavio Briatore, dünyanın en önemli gece kulüplerinden “Billionaire”i (milyarder) açmak üzere İstanbul’a geldi.

   İlki İtalya’da Sardunya Adası’nda bulunan kulüp İstanbul Levent’te Palmali Grubu tarafından yapılan Edition Oteli’nin çatı katında yer alacak.

  Dünya jet sosyetesinin en önemli uğrak noktalarından biri olan Billionaire’in ikinci şubesini gelecek yıl nisan ayında İstanbul’da açmaktan mutluluk duyduklarını söyleyen Briatore, “İstanbul benim için heyecan veren bir şehir. Halen tasarım çalışmalarımız devam ediyor. Billionaire’in bu güzel kente farklı bir renk katacağına inanıyorum” dedi.

  Palmali Grubu Başkan Yardımcısı Alaattin Aykaç Edition Hotel’e dünyanın sayılı markalarını getirdiklerine dikkat çekerek “Yedi yıldızlı, Edition Hotel Nisan 2010’da Cipriano restoran gibi dünya markalarıyla hizmete girecek. Kulüp, otelin en üst katında 2 bin metre kare alanda yer alacak” dedi.

  Palmali Grubu tarafından 2007 sonunda TMSF’den 93 milyon TL’ye alınan İstanbul Büyükdere’deki HSBC eski Genel Müdürlük binası, 80 odalı otel haline getiriliyor. Butik hizmet verecek bina, İstanbul’daki en büyük ve en lüks SPA’ya da sahip olacak. 

   

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı