Gündem Haberleri

  Milyarder varis iç çamaşırı hırsızı

  Hürriyet Haber
  03.12.2009 - 03:14 | Son Güncelleme:

  Sunucuyu şoke eden mesaj: O benim yatağımda. Üzerinde senin iç çamaşırların var.

  Simon Cowell’in kısa süreli sevgililerinden model ve TV sunucusu Jasmine Lennard Londra’da annesiyle bir ay geçirdikten sonra Los Angeles’taki evine dönünce kötü bir sürprizle karşılaştı. Batı Hollywood’daki evinden  bazı mücevherleri, Louboutin ayakkabıları, 20 tane Herve Leger elbisesi, iç çamaşırları ve 600 sayfalık yasal dökümanlarının çalındığını farketti. Ama kendisini en çok şok eden şeyin yatağında bırakılan bir seks oyuncağı olduğunu söyledi.

  Olaydan oniki gün sonra yakın arkadaşı internet şirketi Yahoo’nun eski başkanı Terry Semel’in kızı Courtenay Semel’den gelen mesaj onu daha çok şok etti.Semel mesajında “Bir problem var Jaz.Casey benim yatağımda ve senin iç çamaşırın üzerinde. Polis çağır.” yazıyordu.

  Casey Johnson, ünlü Amerikan ilaç şirketi Johnson & Johnson’ın sorunlu mirasçısı ve son dönemlerde Jasmine ona yardım ederek,yakın dostluk göstermişti. Dün Los Angeles polisinin Casey’nin evinde yaptığı aramada Jasmine ‘in çakınan bütün eşyalarını bulduğu açıklandı.

  Jasmine “ Casey’nin uyuşturucu ve alkol probleminden kurtulmasına yardım ettim.Kızının bakımıyla ilgilendim ve ihtiyacı olduğunda ona para verdim.Ona yardım eden tek insan bendim.Sanırım benimle ilgili bir takıntısı vardı.Kendi kafasında benimle ilişkisi olduğunu düşünüyordu.Ama problem bu değil.Evime gizlice girdi,yatağımda yattı,banyomda duş aldı ve mücevher ve kıyafetlerimi çaldı.” dedi.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı